2737
2739
سلام دوستان.
من چند تا بلیط سورتمه دربند از طریق نت برگ خریدم. خودم که عاشقشم و واسه همین هم خریدم اما متأسفانه تا آخر شهریور نمی تونم بیام تهران و این هم اعتبارش تا آخر شهریوره.
کسی هست بخوادشون؟؟؟
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
ویژگی ها:

- همه ایام هفته با سورتمه دربند تنها 3500 تومان همراه با کارت عضویت طلایی رویالتی

- واقع در بوستان گلابدره

- ویژگی های منحصربه فرد کارت عضویت رویالیتی شامل:

- قابل استفاده در تمامی ایام هفته

- بهره مندی از امکانات عضویت طلایی سورتمه شامل تخفیف ها و جوایز و برنامه های ویژه آینده

- هزینه بلیط سورتمه به صورت عادی در ایام تعطیل و پنج شنبه و جمعه 9000 تومان می باشد که فقط دارندگان کارت رویالیتی می توانند با خرید نت برگ به مبلغ 3500 تومان از هیجان سورتمه سواری بهره مند شوند(معادل 61% تخفیف)

- هزینه بلیط در روزهای عادی 7000 تومان می باشد که فقط دارندگان این کارت با خرید نت برگ به مبلغ 3500 تومان از مزایای آن بهره مند شوند(معادل 50% تخفیف)

- 10 امتیاز شارژ اولیه (معادل 20% تخفیف اضافه علاوه بر تخفیفات مذکور)

- هر بار خرید بلیط سورتمه در روزهای عادی 7 امتیاز و روزهای تعطیل 9 امتیاز محسوب می شود

- با کسب 35 امتیاز در روزهای عادی میتوانید یکبار سورتمه سواری رایگان استفده کنید

- با کسب 45 امتیاز در روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیل میتوانید یکبار سورتمه سواری رایگان استفده کنید

- سورتمه سواری با شرک (شخصیت کارتونی) در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه و ایام تعطیل با پرداخت هزینه جداگانه در محل

- محیطی شاد و هیجان انگیز

- امکان کنترل سرعت به صورت دلخواه حداکثر 40 کیلومتر

- بدون محدودیت سنی (بچه های زیر 8 سال همراه با بزرگسالان )

- دارای سه جامپ در مسیر سورتمه

- دارای اسپیرال گردشی در انتهای مسیر

- امکان استفاده از امکانات بوستان به صورت رایگان شامل:

- پیست دوچرخه سواری

- آلاچیق های خانوادگی

- زمین های بازی کودکان

- زمین ورزشی چند منظوره(فوتبال، بسکتبال و...)

- تصویربرداری حرفه ای هنگام سورتمه سواری و تحویل عکس پس از پیاده شدن با پرداخت هزینه جداگانه درمحل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بارها از نت برگ خرید کردم. نمی دونم دوستان آشنا هستند یا نه؟
اگر کسی بخواد کد های نت برگ رو براش ارسال می کنم. همین ها رو ببرید اونجا تحویل بدبد براتون بلیط صادر میشه.
ویژگیهاش رو هم که بالا نوشتم.
2731
الهه جون من یه بار این اتفاق برام افتاد. یعنی گفتن شماره کارتو اشتباه وارد کردی. منم چون کارت به کارت کرده بودم برگه بانک رو نگه داشتم. پولو ریختن به حسابم. از اون موقع دیگه همیشه اینترنتی می خرم که کدش رو سیستمم می نویسم. دیگه هم چنین موردی پیش نیومده. من خیلی از نت برگ و دابی خرید کردم.
2740

سلام

یه آقای مومن، مهندس،تحصیل کرده شاغل نجیب توی 35 ساله توی تهران می شناسم البته یک ازواج قبلا داشته، الان قصد ازواج مجدد دارد، و برای ازدواج دنبال با خانمی مثل خودش است که قبلا ازدواج مجدد داشته یا همسرش فوت شده باشه، چون معتقد است این افراد همدیگر رو بهتر می شناسند و بهتر درک میکنند.

اگر موردی می شناسیدحتما بهم طلاع بدید از طریق این ایمیل epmalen@gmail.com یا از طریق همین سایت پیام بدید.

ممنون