2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فوش مادرشوهر خواهرشوهر جاری

خیانت شوهر 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2742
2738

آنابلو بیخیال شدن حالا این چیه🤪

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

باز هم میگم که باز بترکونید برام مهم نیس 

فقط مرده اون کسی هستم که میگه باید کسی بهتون پیام میده نگه دارید شب به شوهرتون نشون بدید اگه اجازه داد جواب بدین😂😂

عزیزم من بخوام اینکارو کنم تایم نمیمونه برای رابطه خودمون کل وقتمون میشه پیام بازی

خب خداروشکر.ولی خداییش اگ همین تاپیک راجب شوهرش بود همه میگفتن خیانته و ازین حرفا

الانم داشتن دختره رو قورت میدادن که چرا پیام دادی کارت اشتباهه نامحرمه و ...

بیچاره حرف خاصی نزده بود

2706