2737
2734
بچه ها ما تا حالا ارومیه نیومدیم میشه چن جای خوب واسه خرید بهم بمعرین درضمن من تعریف بازارچه مرزیاتونم شنیدم مثلا سرو حالا واقعا خوبن یا نه ؟اگه خوبن یه چنتاشونو بگین درکل به نظرتون تبریز واسه لباس بهتره یا ارومیه؟
سلام والا شوهر من لباسای تبریزو بیشتر می پسنده
ولی ارومیه هم بازارای خوبی داره
وقتی تمام زندگیت شده باشه یه نفر پناه دیگه ای نداری جز اغوش خودش حتی اگه به اندازه دنیا از خودش دلگیر باشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ارومیه ای هستم

لباس مجلسی تو خیابان استادان و شیخ تپه هست که خیلی هم شیک میشن

ولی من به شخصه از لباسا و وسایلای سرو خیلی خوشم نمیاد

مجلسی هم که ندارن اونجا

اگرم داشته باشن من ندیدم تا به حال
اگه دوست داشتین برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.94/12/26 از پیشمون پر کشید
2728
2738
مرسی بچه ها من لباس مجلسی نمی خوام یه چیزایی مثل شلوار و بلوز و تونیک و کفش ولی ترک حالا کلا به نظرتون تبریز ارومیه بهتر و مناسبتر از بقیه شهرها هستن؟فرق فاهشی داره؟
می نی می نی برای لباسایی که گفتی جاهایی که بچه ها گفتن برو مثل شیخ تپه و استادان وخیام و قشنگ بگرد مخصوصا پاساژها و کوچه های خیام رو . اگه فرصت کردی یه سری هم به نیکخواه بزن تو خیابون امام
درضمن ارومیه تا تبریز یکساعت و نیم راهه میتونی صبح بری و برگردی اگه لباس مارک میخوای و اینکه ترک باشه لاله پارک برو اونجا ال سی وی کی کی و کوتون و دفاکتو نمایندگی داره و الان اف داره ارومیه هم اینایی که گفتم نمایندگی دارن ولی فروشگاههای تبریز بزرگترهست و خود لاله پارک عالی هست
2706