2737
2734
عنوان

وقتی عضو شدم

201 بازدید | 15 پست

وقتی عضو نی نی سایت شدم دوران عقد بودم

یادمه ساعت دو شب بود😁

همش توهم بارداری میزدم😅میترسیدم

امروز تولد نی نی سایتی منه😃😃😃😃😍

بی خیال باش تا کامروا باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام عزیزم بله😍

آخ جووووون😍😍😍😍واااای خوشحالم که میتونم باهاتون حرف بزنم و مشاوره بگیرم. اول اینکه بپرسم من میخوام دوره قنادی شرکت کنم به صورت جامع اما مدنظرم اینه که کیک های ویژه فقط مراسم و عروسی درست کنم با دکورهای درجه یک. بنظرت چقدر زمان میبره حرفه ای بشم. من صفر نیستما کیک های خفن درست میکنم اما خب فیلینگ و دکور خیلی خیلی مبتدی. بیس رو بلدم که کیک باشه. جایی تهران میشناسی بخوام برم دوره ببینم برای حرفه ای شدن. هدفم مهاجرته. بخاطر همین اول باید یه مدرک معتبر بگیرم قنادی بعد برم تخصصی توی یه رشته؟ 

آخ جووووون😍😍😍😍واااای خوشحالم که میتونم باهاتون حرف بزنم و مشاوره بگیرم. اول اینکه بپرسم من میخوا ...

🥰😍عزیزم ان شاالله توهمه کارات موفق باشی

آموزش های آقای عمرانی خیلی خوبه

سرچ کن تو اینستا اسمشو  پیجش هست من اینستا ندارم وگرنه حتما پیجشو بهت میدادم کلاس هاشو اعلام میکنه آمل و تهران برگزار میکنه

اینکه مبتدی نیستی عالیه

دکور کیک سخت نیست زمان بر هست و علاقه داشته باشی حتما موفق میشی

من اول کلاس نرفتم از نت شروع کردم حتی دکور کیک رو شما هم موفق میشی

🥰😍عزیزم ان شاالله توهمه کارات موفق باشی آموزش های آقای عمرانی خیلی خوبه سرچ کن تو اینستا اسمشو & ...

قربون مهربونیت بشمممم. چجوری اینستا نداری کار میکنی توی این زمینه گلی؟ چجوری مشتری میبینه نمونه کار و سفار‌ش میده؟؟ واااای بخدا عاشق این کارم. انقد دوس دارم بهترین بشم انقد دوس دارم از این کیک خفن چهار پنج طبقه عروسیا درست کنم 💓💓🙈🙈

2740
قربون مهربونیت بشمممم. چجوری اینستا نداری کار میکنی توی این زمینه گلی؟ چجوری مشتری میبینه نمونه کار ...

من بیرون از خونه هم کار میکنم و سفارش گرفتنم فقط برای آرامش روح خودمه و علایق شخصیم

واسه همین گسترده اش نکردم

انشاالله هرچه دوست داری بهش برسی عزیزم

تو با فیلم های نت شروع کن فعلا دکور های ساده رو تا کلاس ها برگزار شد بری

من بیرون از خونه هم کار میکنم و سفارش گرفتنم فقط برای آرامش روح خودمه و علایق شخصیم واسه همین گسترد ...

قربون شکلت بشمممم. مرررسی مهربونم. استاد💓😍 من آموزشگاه هوریزان تو کریم خان زنگ زدم گفت 3800 برای 12 جلسه دوره کامل قنادی با مدرک رجیستر بین المللی. می ارزه به نظرت؟ 

قربون شکلت بشمممم. مرررسی مهربونم. استاد💓😍 من آموزشگاه هوریزان تو کریم خان زنگ زدم گفت 3800 برای 1 ...

دیگه از قیمت های جدید خبر ندارم

از طریق پیج های اموزشگاه ها پیگیری بکن

2706