2752
2734

بچه ها ،۴روز تا موعدم مونده و خیلی نگرانم.اصلا ازاسترس نمیتونم بخوابم.. ب نظرتون بی بی چک الان نتیجه رو نشون میده بزنم یا زوده؟یبار سقط داشتم ۸ ماه پیش و خیلی نگرانم😢

من تاره از تخمک گذاریم گذشته

هنوز سه هفته باید صبر کنم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم یه بار سقط داشتم الانم منتظرم.من تو بارداری قبلیم ۳ روز به موعدم مونده بی بی زدن منفی شد دو ساعت بعد هاله انداخت.توام بزن اگه ۲ ساعت بعد هاله انداخت مثبته اینجوری تقریبا میشه حدس زد

در اقدام هستم لطفا یک صلوات برای بارداری سالم مهمونم کنید
2731
من امروزاقدام کردم پنج روزمونده تاتخمکگذاریم بنظرت امکان بارداری نیس

نه عزیزم باید دوره ات بگذره

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
سلام عزیزم به نظرم صبر کن هنوز یه کم زوده  سقطتون چه جوری بود تو ماه چند؟

تو هفته ی ۶ بود ..گفتن رشدش متوقف شده البته ناخواسته بود تازه ازدواج کرده بودم و کاملا بیخبر.. 😢دگ نمیخوام اون اتفاق ییفته خیلی اذیت شدم بخدا

من فردا موعدمه..دیروز بی بی چک زدم هاله خیلی خیلی کمرنگ انداخت امروزم زدم یکم پررنگ تر شده بود....خیلی دلم میخاد پریود نشم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706