2733
2739
عنوان

پریودهای دردناک

1649 بازدید | 14 پست
سلام
من همیشه موقع پریود شدن دردهای وحشتناکی رو تحمل می کنم از صبح زود تا الان هم دارم از درد به خودم می پیچم اب شوید خوردم دو تا قرص مفنامیک اسید خوردم شکممو بستم ولی اصلا فایده ای نداره
با عرض معذرت همش توی دستشویی هستم با عرض شرمندگی حتی گاهی اوقات کارم به بالا آوردن میکشه در ضمن یبوست هم دارم
خواهش می کنم راهکاری بهم بدین تا از این دردها نجات پیدا کنم
لطفا نظراتتونو بنویسید بعدا میام میخونم
ممنون
عزیزم دارچین و شربت زعفرون نبات خیلی برای رفع این دل درد کمک میکنه اما خونریزی افزایش پیدا میکنه

در مقابل عسل طبیعی 4-5 قاشق خونریزیتو متعادل میکنه

بعد خوردن دارچین یا شربت زعفرون عسل بخور حتما

اگرهم دارو میخوای ژلوفن برای روز اول خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
من با یه متخصص زنان مشورت کردم.
خوردن گرمی در دوران پریود اشتباهه.مخصوصا زعفرون. چون قبل از اینکه دیواره جدید رحم تشکیل شده باشه قبلی کاملا میریزه وهمین علات خونریزی بیشترمیشه.
اگر تو بقیه وقتها بجز این 7 روز حلوای گرم،ما بهش میگیم حلوای آرد و روغن، بخوری و همینطور حلوای نشاسته دردت بعد از چند بار اروم میشه.
البته حلوای نشاسته( با تخم مرغ و زعفرون) رو تو روزای آخر دوران پریودیت صبحا بخور.
اگه ازدواج کردی علت دردهایت میتواند عفونت باشد.باید عفونتت را درمان کنی.اگر هم مجردی مصرف قرص ناپروکسن و هیوسین از یکروز قبل از پریود تا روز دوم پریود درمان درد شماست.
2738
پرندیس جون منم دقیقا مثل حالتهای شمارو داشتم بعد زایمان خوب شدم
همه میگفتن باور نمیکردم
ولی یه توصیه دیگم دارم هر روز یه استکان تا زمان پریودی عرق رازیانه بخور معجزززززززززززززززه میکنه البته نباید هرگز قطش کنی
تاکید میکنم ممممممممممممممممممعجججججججججججججججججججججججززززززززززززززززززززززززززززهههههههههههههه