2737
2734
عنوان

جراح بینی گوشتی خوب تو تهران

3282 بازدید | 18 پست

سلام میشه لطفا دکتر جراح بینی خوب برای بینی گوشتی و بزرگ تو تهران معرفی کنید !!!!!

به من دکتر محبی  دکتر شیروانی را گفتن کدوم بهتره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گرونه شما از کجا میدونی؟

نمیدونم ولی واقعاااا قشنگ در میاره

البته گفته بود بین 16 تا 20 تومن

ولی محمد خانی بین 12 تا 15 تومن

دیگه بالای 20 فک نکنم باشه کسی تو همین رنجن برا عمل اول

اخه حقشه من ندیدم بینی گوشتیو کسی اونقد قشنگ دربیاره  

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2728
اهان شما فقط اینستاشو دیدی یا کاراشو از نزدیک

بچه ها تو یه تاپیکی گفته بودن ک از نزدیک دیدن خوب بوده بعد تو اینستاش فیلم میگیره فقط عکس نیس

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2740
دیدم الان خیلی مورد پسندم نبود من کاملا کاملا طبیعی میخوام

بعله عزیزم رسول پناه نیمه فانتزی اکثرا کاراش اگه طبیعی میخای پیشش ب هیچ وجه نخور چون انگا این قوس انداختن تو سلیقه شه 

مامان دوقلو ها
بچه ها بینی گوشتی واقعا عملش خوب درمیاد ?  اونم بینی گوشتی بزرگ نه در حد عروسکی ولی کوچیک و م ...

والا منم نمیدونم این ریسک را به جون میخرم ببینم چی میشه البته من فقط میخوام کمی جمع و جور بشه نه خیلی کوچیک

والا منم نمیدونم این ریسک را به جون میخرم ببینم چی میشه البته من فقط میخوام کمی جمع و جور بشه نه خیل ...

منم همین جور ولی الان نه چند سال دیگه

عزیزم اگه عمل کردی میشه منو تگ کنی و نتیجه اشو به من بگی. ? 

بهت درخواست میدم کلا اسمت باشه توی لیست دوست هام😅

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
والا منم نمیدونم این ریسک را به جون میخرم ببینم چی میشه البته من فقط میخوام کمی جمع و جور بشه نه خیل ...

کارای دکتر عالیان رو ی نگاه بنداز ببین چطوره خیلی طبیعین

دیدم الان خیلی مورد پسندم نبود من کاملا کاملا طبیعی میخوام

خودشون میگن اینجور کنه اکثرا نیمه فانتزی دوس دارن وگرنه کار طبیعیم داشت اگه میگشتی

2706