2733
2734
من خودم لیسانس گرافیک خوندم چند سالی تصمیم داشتم تغییر رشته بدم اما حالا تازگیا تصمیم گرفتم برا ارشد هنر بخونم اما دودلم گفتم بیام اینجا تاپیک بزنم از بچه ها راهنمایی بخوام
این نیز بگذرد .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خواهر من امسال ارشد گرافیک دانشگاه هنر قبول شده
تا حدودی در جریان کارش هستم و بقیشم می تونم بپرسسم اگه سوال خاصی داری بپرس
اطلاعات عمومیش که در جریانش هستم برای قسمت تئوری کلاسای ماهانو شرکت کرد هزینش نزدیک 1 میلیون شد و راضی بود حدودا رتبش 30 و خورده ای شد
برای عملی یه موسسه رفت که اسمش یادم نیست ولی اسم استادش آقای تنهایی بود.
انتخاب اولش دانشگاه تهران بود که قبول نشد انتخاب دومش دانشگاه هنر بود که قبول شد.
کلا چیزی که می گفت اینه که قسمت تئوری خیلی مهم نیست و الان یه نفر با رتبه 700 همکلاسیشه که کار عملیش عالیییی بوده
بازم اگه سوال خاصی داشتی بپرس
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
سلام نگار جون ممنون جواب دادین
میتونی از خواهرتون بپرسین برای کنکور چه درسایی خونده؟ راستشو بخوای من نمیخوام برم کلاس کنکور اولا حوصله کلاس کنکور ندارم بعدشم یه بچه کوچیک دارم امکانش نیست.

و چه کتابایی خونده؟
این نیز بگذرد .....
سلام
می دونی که برای رشته هنر یه کتاب معرفی نمی کنن منابع خیلی خیلی زیاده
و استادای هر کلاس با توجه به کنکورهای سالهای قبل رو یه چیزایی تاکید می کنن که ممکنه اصلا سال بعد نیاد مثلا خواهرم می گفت یه سال از اسطوره اصلا سوال نمیاد سال بعدش یه دفعه 5 تا سوال اسطوره میاد یا همین طور درسای دیگه
باید خیلی گسترده بخونی
ولی با توجه به شرایطی که داری به نظرم خیلی وقتتو رو درس تلف نکن چون گرافیک یه رشته ایه که اگه دستت قوی باشه به راحتی می تونه نمره کم درسیتو جبران کنه همون طور که گفتم یه نفر با رتبه 700 تو کلاس خواهرمه فقط به خاطر کار عملی خوبش و یکی از دوستاش با رتبه 63 چون از کار عملیش خوششون نیومده هیچ جا قبول نشده
می تونی همین طور پراکنده بخونی و عوضش کار عملیتو قوی کنی
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2740
دانشگاه آزاد روی کار دست زیاد حساس نیست.
البته طرفیت پذیرش هم کم هست.کسایی که کار دست ضعیفی دارن میتونن رشته پژوهش هنر بخونن که البته فلسفه هنرش خیلی سخته.دانشگاه پیام نور هم این رشته رو داره که برای کسایی که نمیخوان تو بخش دولتی کار کنن دانشگاه خوبی هست با هزینه کم تر و وقت کم تری میگیره .
اینستاگرام sara.tolouie
مرسی نگار جون
کار عملیم بد نیست چه جوری کار عملیم قوی کنم؟
پس رشته تصویر سازی رو انتخاب کنم؟
اگه اینطوریه رشته پژوهش هنر رو انتخاب کنم؟
من اول میخواستم تغییر رشته بدم مدیریت بخونم دیدم این باید خیلی بخونم چون از اولش نخوندم برام تازگی هست ولی هنر 9 ساله خوندم یعنی هنرستان و دانشگاه.
حالا موندم کدوم رشته رو بخونم گرافیک یا تصویر سازی یا پژوهش هنر؟؟؟
این نیز بگذرد .....
ساحل دریا من عکاسی خوندم سراسری.
راجع به انتخاب رشته هم من لیسانس تصویرسازی دارم رشته ی خوبی هست اما دید باز و خلاقیت میخواد و بازار کار خوبی نداره و بیشتر باید کار آفرین و خود اشتغال باشی.پژوهش هم تنها به درد تدریس در دانشگاه میخوره.و کلا تمام درساش خوندنی هست و حفظیات سنگینی داره.من ارتباط تصویری رو بهت پیشنهاد میکنم بیشتر کاراش با کامپیوتر هست.البته شما نگفتید کارشناسی چی خوندید
اینستاگرام sara.tolouie
2706