2733
2739
من وهمسرم یک سا ل است که به صورت پیگیر دنبال بچه دار شدن هستیم و هر ماه آمپول که الان متاسفانه اسمش در ذهنم نیست ولی برای شما ارسال میکنم میزنیم و همسرم قبل از زدن امپول سنو گرافی میکنه که معمولا فولیکول ان در 20 الی 21 میباشه واز نظر رحم در وضعیت خوبی هست ودکتر میگوید هیچ مشکلی ندارید ولی یکسال هست هرچقدر اقدام به این غذیه میکونیم به ثمر نمیرسد نمی دانیم چیکار کنیم واماندیم همسرم وخودم از نظر عصاب خیلی داغون شدیم از شما راهنمایی میخوام با تشکر
سلام من وهمسرم در حدود یکسال هست که تصمیم به بچه دار شدن و چهار سال هست که عروسی کردیم گرفتیم دکتر چند دوره به همسرم قرص فولیک اسید و مدروکسی پروژسترون و آمپول ld داده که هرماه روز چهاردهم بعداز سونوگرافی در صورت بالا بودن فولیکول این امپول را بزنیم که معمولا فولیکول خانمم بالای 20بوده امپول زده بد نزدیکی میکنیم متاسفانه تا الان هیچ نتیجه نگرفتیم دکتر میگوید نه من مشکلی دارم نه همسرم ولی این امر تحقق پیدا نمیکند لذا از مرجع محترم تقاضای همفکری با خود را داریم همسرم وخودم از نظر روحی بسیار ضعیف شدیم لطفا به ما کمک کنید باتشکر
آقای مملی
اگر اینطور که می فرمائید آزمایشات خوب است و پزشکان گفته اند مشکلی ندارید، از دست ما چه کمکی بر می آید؟
اگر از نظر روحی به هم ریخته اید از روشهای مختلف برای کسب آرامش استفاده کنید. می توانید به یک مشاور روانشناس مراجعه کنید. از دوستانتان کمک بگیرید و یا در بخش تبادل نظر با افرادی مشابه خودتان درددل کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سال و نیم است ازدواج کرده ام و از هیچ روش جلوگیری استفاده نمیکنم 24 سالمه دکتر گفته که من تخمدان پلی کیستیک دارم و شوهرم هم مبتلا به کمبود اسپرم شدید میباشد یعنی دو میلیون مدت 6 ماه دارو مصرف کردیم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد آیا امکان د اره ما به روش عادی بچه دار بشیم باید چکار کنیم که احتمالش بالا بره لطفا کمکم کنید
2728
خانم ساغر
ابتدا باید درمانهای لازم برای شما و همسرتان انجام شود. اگر پس از درمان نتیجه مطلوب بدست نیامد و یا پس از مدت تعیین شده باز هم باردار نشدید شاید بهتر باشد از روشهای کمک باروری استفاده کنید.
باسلام من قبلا مشکلمو گفتم تخمدان پلی کیستیک و اسپرم شوهرم 2 میلیون بود اما حالا می خواستم درمورد میکرواینجکشن بپرسم دکتر گفته که ما فقط از این راه باردار میشیم و راه دیگه ای نیست با توجه به اینکه من 24 سالمه وزنم 60 و قدم 167 می باشد احتمال موفقیت ما در این روش چقدره و باید چه مراحلی رو طی کنیم خواهش می کنم زود بهم جواب بدید از ناراحتی دارم دیوانه می شم با تشکر فراوان ساغر
خانم ساغر
سن شما سن مناسبی است از نظر وزن و قد هم مشکلی ندارید . میکرو اینجکشن روشی است که امروزه نسبتا"زیاد یرای زوجهای نابارور استفاده می کننداز نظر شانس موفقیت و مراحلی که باید طی بکنی باید از پزشک معالج ات سوال بکنی.در هر صورت چون سن شما پایین است در نهایت شانس بالایی برای بچه دار شدن داری.

2740