2733
2734
اسم پسرم امین.... میخوام شبیه امین باشه ولی نه خیلی زیاد از این اسم های جدید نباشه. خیلی قدیمی هم نباشه از این اسم ها نباشه هر کسی بشنوه بپرسه یعنی چییییییی سه شرط بالا مهم هستند. ولی شروط پایین ترجیحا هستند. یعمنی اگر باشند بهتره. ولی خیلی خیلی هم مهم نیست. اسم گل باشه. شکسته نشه. مثلا پریسا که میشه پری هم گفت اخرش آ نباشه... سه شرط قسمت دوم گفتم خیلی مهم نیستن. این اسم ها تا حالا پیشنهاد شده و رد شده اند نگار.... نگین....رویا....نورا.....مبینا......آرام......مهسا....
اسم منو بذار!
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرش میگه نگار.... نگین... مهسا.... ولی از این سه تا خوشم نمیاد... متاسفانه هیچ اسم دیگه ای هم نیست که به دلم بشینه... از اسم های پست اول آرام و رویا بدم نمیاد ولی بازم 100% نیستن برام که توسط پدر نی نی رد شده
نگار و نگین خیلی به اسم داداشش میاد
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2740
خودم عاااشق ثمین بودم. ولی دیگه خیلی شبیهه. اگه یکیو صدا کنم هر دو بر می گردند. نگین هم بد نیست. ولی سنگه تزئینیه. دوست ندارم اسم سنگ بذارم رو دختر. رومینا و مانی هم از ایناس که میگن یعنی چیییی
2706