2733
2739
عنوان

اپیدورال

160 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

جدیدا کسی زایمان طبیعی بدون درد (اپیدورال)انجام داده؟

ی کم توضیح میدین

واقعا دردو کم میکنه یا الکیه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله شدت درد خیلییییییی کم میشه و قابل تحمل

جدی از چند سانت تزریق میکنن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2742
اره کم میشه 

کل زایمان شما چند ساعت طول کشید

من زایمان نکردم عزیزم ولی تو بخش دیدم

شما پرستارین؟

پس تاثیر داره؟

اخه میگن واسه گرفتن پوله و فقط یکی دوساعت درد کم میکنه و باز دوباره درد هست

شما پرستارین؟ پس تاثیر داره؟ اخه میگن واسه گرفتن پوله و فقط یکی دوساعت درد کم میکنه و باز دوباره د ...

ماما هستم 

نه واقعا تاثیر داره من کنار یه مریض بودن براش زدن کلا آروم شد ولی میدونین وقتی بچه میخاد بیاد باید بی حسی بره دیگه تا بتونی زور بزنی و بچه بیاد ولی تو طول لیبر راحتی

2738
ماما هستم  نه واقعا تاثیر داره من کنار یه مریض بودن براش زدن کلا آروم شد ولی میدونین وقتی بچه ...

ممنون بابت توصیحاتتون

ی سوال کمر درد بعدش بوجود نمیاد

ممنون بابت توصیحاتتون ی سوال کمر درد بعدش بوجود نمیاد

سلام اس جان

زایمان کردی؟بالاخره طبیعی شد یا سز 

خیلی پیگیرتم

منم اراکم و دنبال سز کسی واسم انجام نمیده

خدایا خودت هوامونو داشته باش🌱❤️