2733
2734

خانمها تا پیک قبلیم نوشتم شرایطمو خواهشا اونایی که تجربه ریداکت دارن بیان کمک 

من سه قلو باردارم ولی چون قبلا چندبار سقط داشتم الان دکتر میگه باید یکی یا دوتا از جنین ها رو ریداکت کنم ویه مشکل دیگه هم اینه که یکی از جنین هام توی یه کیسه آب جدا با جفت جداست ولی دوتای دیگه جفتشون یکیه و دوتاشون توی یه کیسه هستن که دکتر میگه اگه اون دوتا بمونن ممکنه توی تغذیه مشکل پیدا کنن حالا یا یکی از اون دوتا رو باید ریداکت کنم یا دوتاشونو 😔از این میترسم که اون یکی هم واسش مشکل بوجود بیاد و واسم نمونه چون دکتر میگه احتمالش هست که اونم سقط بشه 😭😭😭تو رو خدا اگه کسی تجربه ای داره بیاد بهم کمک کنه

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند

حتماباچندتا دکتر حاذق مشورت کن به یکی اکتفانکن که خدای نکرده پشیمون نشی بچه منو سر شش ماه میخواستن سقط کنن الان شریه براخودش خداروشکر

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتماباچندتا دکتر حاذق مشورت کن به یکی اکتفانکن که خدای نکرده پشیمون نشی بچه منو سر شش ماه میخواستن س ...

چرا اخه؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2731
حتماباچندتا دکتر حاذق مشورت کن به یکی اکتفانکن که خدای نکرده پشیمون نشی بچه منو سر شش ماه میخواستن س ...

چرا مشکلتون چی بود عزیزم

عزیزم ان شالله سالم میمونن نترس و استرس سمه واست

خیلی استرس دارم اخه من چند بار سقط داشتم 😭

مگه چی مشکلی داری خودت یعنی فقط چون قبلاسقط داشتی اینکارومیخوان بکنن 

اره رحمم قبلا عمل کردم سقط هم داشتم دکتر میگه سه قلو بارداری پرخطر و واسه رحمت سنگینه

عزیزم دوست من اردیبهشت ۹۷ ای وی اف کرد ۳قلو باردار شد دکترش گفت باید یکی رو ریداکت کنه البته بارداری اول بود. اما خودشون راضی نشدن.دوستم بسیییار اذیت شد از ماه چهارم تا هفتم دچار مسمومیت شد همه آش بستری شد. بچه ها هم هر ۳کم وزن بودن از وقتی دنیا اومدن تا ۲ماه بستری بودن شکر خدا سالم هستن. اما همیشه میگفت کاش به حرف دکتر  گوش میدادم و یک یا دو جنین رو ریداکت میکردم. 

من خونریزی داشتم طی بارداریم

عزیزم خداروشکر که کوچولوت به سلامت اومد توی بغلت انشالله خدا حفظش کنه 

عزیزم دوست من اردیبهشت ۹۷ ای وی اف کرد ۳قلو باردار شد دکترش گفت باید یکی رو ریداکت کنه البته بارداری ...

اره گلم دکتر منم میگه خیلی خطرناکه و کلا بارداری چند قلو پر خطره چه برسه به من که مشکل هم داشتم میگه ممکنه اصلا زود به دنیا بیان و کلی مشکلات دیگه .الان نمیدونم پیش کدوم دکتر برم که بتونه بدون مشکل اینکارو واسم انجام بده که حداقل یکی از جنین هام واسم بمونه

2706