2752
2734

خانمها کیا ریداکت جنین سه قلو انجام دادن بیان ببینم نتیجه شون چی شده دکتر بهم گفته باید ریداکت کنم خیلی میترسم اون دوتای دیگه هم از دست بدم 😭

خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید بگید 

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند

😥 انشاالله ک مشکلی پیش نیاد عزیزم

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

@mina9060       عزیزم تاپیک رو خوندم میتونی به این دوستمون کمک کنی 🌹

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریداکت چیه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2731

دوستم ای وی اف کرد، یه دو قلو همسان شد و یه دو قلو نا همسان

اون همسانه رو ریداکت کرد

الان اون دوتا ماشالا یکسالشونه

نگران نباش

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ممنونم عزیزم شما تجربه ای دارید ؟

نه عزیزم ببخش منو اون دوستمون رو تگ کردم برات شاید بتونه کمکت کنه 

چرا میخوان کم کنن جنین رو 😔

کم کردن یکی از جنین ها توی بارداری چند قلو

اره زمانی که من باردار بودم یه خانمی دو قلو داشت یکیش مشکوک به سندروم داون بود امینو کرد هر دو تا رو یکیش مثبت شد رفت تهران یه مرکزی اونجا یه کاری کردن اون قل مشکل دار خونرسانی بهش انجام نشه و رشدش متوقف بشع و اون یکی بود تو شکمش و مشکلی ایجاد تشده بود

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
دوستم ای وی اف کرد، یه دو قلو همسان شد و یه دو قلو نا همسان اون همسانه رو ریداکت کرد الان اون دوتا ...

الهی عزیزم کاش از منم همینجور بشه و مشکلی واسم پیش نیاد.دوستتون کجا و پیش چه دکتری ریداکت کردن؟

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند
الهی عزیزم کاش از منم همینجور بشه و مشکلی واسم پیش نیاد.دوستتون کجا و پیش چه دکتری ریداکت کردن؟

نمی دونم عزیزم نپرسیدم

رفته مشهد پیش من نیست تو تهران

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.