2737
2739
عنوان

آهنگ خاص برای رقص دونفره عروسی

7620 بازدید | 12 پست
بعد ماه رمضون عروسی آبجیمه میخوام واسه مراسم چنتا ایده ی باحال بهش بدم مثلا یکی ش اینکه پارسال رفته بودم عروسی دوستم یه جایی ش داماد رفت میکروفون را گرفت و یه آهنگ واسه عروس خوند. صداش خیلی خوب نبود اما ایده ش سالن رو ترکوند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آهنگم خیلی مهمه نیکنام جون حالا من میگم چی میشد اگه یه گروه آهنگ ساز پیدا میکردیم یه آهنگ خاص واسه عروس و دوماد میساختن. اسم آبجیم و شوهرش رو میاوردن و کلا انگار آهنگ واسه مراسم اونا ساخته شده. بعد با همون هم یه رقص خاص رو تمرین کنن باحاله به نظرتون اگه بشه ؟
معلومه که خیلی باحاله تو چه خواهر خوفی هستی خدا حفظت کنه منم یه خواهر کوچیک مثل تو دارم این خواهرا کم پیدا میشن برا این کار اول باید یکیو پیدا کنی که یه شعری یا ترانه ای که اسم عروس و داماد توش باشه بگه بعد بدی براشون آهنگ کنن و بعد بدی به ارکست بنوازه که قبلش باید عروس و داماد روش تمرین رقص هم کرده باشند
2738
یکی از فامیلای ما هم این کارو کرده بود رقص دو نفرشون با اهنگی واسه عروس بود...اسم عروس سمیرا بود یه اهنگ بود می خوند تو سمیرای منی..... خیلییییییییییییییییییییی خوب بود ایده خوبیه
من سراغ دارم کسایی که از این کارا میکنن! یعنی واسه طرف آهنگ میسازن و خودشون روش میخونن و به طرف تحویل میدن؛قصد دارم عروسی خودم همچین کاری کنم ولی با صدای خودم :| ولی خرجشم بالا یکی دو میلیون میشه فعلا :|