2733
2734

سلام دوستان . من 15 ساله ازدواج کردم از این رسم رسوم های عید قربان و یلدا و ... خوشم نمیاد ولی مادرشوهرم اینا مال یه شهر دیگه هستند و این رسم رسوم ها و حتی جهیزیه سنگین خیلی براشون مهم بوده و هست. اون روز عید قربان بحث مراسم و گوشت قربانی بردن واسه عروس شد .من به شوخی به شوهرم گفتم تو واسه من گوشت  نیاورده بودی اون موقع واسه من طلا آورد ولی گوشت نیاورد مادرشوهرم و خواهر شوهرم هر دو قسم و ایه که ما گوشت آورده بودیم منم 100 درصد مطمئن هستم که نیاورده بودند رفتم عکس های توی آلبوم را هم دیدم چند تیکه لباس و انگشتر بود . من اون روز خیلی کوتاه گفتم نه نیاورده بودید روم نشد زیاد بحث کنم . میدونم موضوع خیلی مهمی نیست ولی این دومین باره د رمورد مراسم این طوری میگند به نظرتون از روی عکس ، عکس بگیرم بفرستم واسه خواهر شوهرم ؟؟؟ یا میگند چه بیکاره و چقدر براشون مهمه ؟؟ کلا نظر بدید چی بگم و چی بکنم ؟؟

ولش کن چ حوصله داری بگو اوردین دست درد نکنه نیاوردین هم بازم دست تون دردنکنه

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدرم مهم نیست برات حالا برای یه گوشت میخوا حسودی کنی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2742

بیخیال باو😐طلا آوردن دیگ مگ گوشت ندیده ای 

این حرفیه ک با خودشون میزنن اگ پا فشاری کنی

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
چقدرم مهم نیست برات حالا برای یه گوشت میخوا حسودی کنی 

نه اخه یه بار هم بحث پاگشا شد مادرشوهرم گفت من واسه تو پاگشا مهمونی داده بودم فامیل ات هم اومده بودند در حالی که به خدا نداده خاله ها یمن سفره باز کرده بود اون موقع اومده بودند . حتی شوهرم هم تایید کرد .من اون ورز هم به شوخی گفتم گوشت آوردن مهم نیست که اینکه به دروغ میگند آورده بودیم حرص ام میگیره 

2740
واقعا چرا مهمه که برگشتی عنوانش کردی حتی که اونها هم حاشا کنند؟

اولا اونا کارهایی که ما نکردیم را خیلی به رخم کشیدند و انصافا اون روز تو فاز گلایه نبودم با شوهرم شوخی میکردم که گوسفند گرونه پنج شش تومن میشه الان برو بگیر 

اولا اونا کارهایی که ما نکردیم را خیلی به رخم کشیدند و انصافا اون روز تو فاز گلایه نبودم با شوهرم شو ...

از نظر من کار دیگران توجیح رفتار ما نیست

بعد هم واقعا چند کیلو گوشت اونقدر ارزش نداره که راجع بهش صحبت بشه

خیلی ها رسم ندارن

خیلی ها رسم دارن ولی حتی لباس هم نمیخرن چه برسه به طلا....

از نظر من کار دیگران توجیح رفتار ما نیست بعد هم واقعا چند کیلو گوشت اونقدر ارزش نداره که راجع بهش ص ...

اره مهم نیست ما خودمون اصلا خیلی رسم ها را ندرایم که اینا دارند دلیل حرص خوردن من اینه که ما اونجا یه شوخی کردم چرا دروغ گفتند

اره مهم نیست ما خودمون اصلا خیلی رسم ها را ندرایم که اینا دارند دلیل حرص خوردن من اینه که ما اونجا ی ...

اهمیتی نداره....آدمهایی که عادت کردن به دروغ گفتن میگن 

اصلا متوجهش نمیشن حتی

بی محلی کردن راحت ترین کاره

من دروغ هایی شنیدم که این در برابرشون بی اهمیت هست!

کاری نمیشه کرد 

ولش کن چ حوصله داری بگو اوردین دست درد نکنه نیاوردین هم بازم دست تون دردنکنه

وقتی خواهر شوهرم را دیدم هم نگم ؟؟؟ یا عکس را تو گوشی ام نشون ندم ؟؟ از روی عکس آلبوم عکس گرفتم 

2706