2752
2734
عنوان

فراموش کردن شکستهای عاطفی

246 بازدید | 3 پست
سلام! با اینکه دختر خیلی عاقل و منطقی بودم و برعکس خیلی از هم سن و سالام به هر کسی دل نمی بستم و در مقابل پسرا خیلی مغرور بودم اما چند وقتیه که به شدت احساس تنهایی،خلآ و کمبود عاطفی و نیاز به شروع زندگی مشترکو در خودم احساس میکنم! این موضوع باعث شد که تجربه های بدی به زندگیم وارد شه و الان دلم انقدر شکسته که گاهی واقعا" کم میارم... تا بحث ازدواجم جدی میشه یه اتفاقاتی میفته که به خدا با اینکه ایمانم قویه ولی واقعا" تو کار خدا به شک میفتم... آخه من فقط به یه ازدواج خوب و موفق کر میکنم ، به اینکه برم سر خونه زندگی خودم و بتونم به آرامش برسم اما نشد!کمکم کنید...
از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی/با چون منی به غیر محبت روا نبود- دلمو بدجور شکست خدایا دلشو بشکن!
عزیزم درست در لحظه ای که فکرش رو نمی کنی به خواسته ات می رسی
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
یه ازدواج خوب خیلی مهمتر از موقع اونه من با تمام هوشمندی که به خرج دادم هنو درگیر خانواده شوهرمم بطرز عجیبی از زندگی دلزده میشم وقتی باهاشون در ارتباطم
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله عزیزم! اما من انقدر که دلم مهربونه به خدا که مادر پدر طرفمو مثل خونواده ی خودم میدیدم اما آخر همون پذرش که میگفت من فقط تورو واسه پسرم میخوام و از این حرفا،قبل از اینکه ما بهشون جواب بدیم گوشیو برداشت و به مامانم زنگ زد و گفت که پسرش منصرف شده و میخواد بره خارج! میدونید این یعنی چی؟ خدا ازشون نگذره...دلم بدجور شکست....
از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی/با چون منی به غیر محبت روا نبود- دلمو بدجور شکست خدایا دلشو بشکن!
2731