2726
عنوان

عکس نی نی های ناز متولد مهر 91

| مشاهده متن کامل بحث + 39939 بازدید | 821 پست
سلام. از همه ی همه ی مامانای گل و مهربون که ابراز لطف کردند به من و دخمری سپاسگزارم...
صفورای عزیزم... سارای عزیزم... الی عزیزم... نیلوفر عزیزم... نسرین عزیزم...

Klik hier voor meer gratis plaatjes

انشالا تولد جوجوهاتون جبران کنم!

دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.
عکس های مهراد عزیزم هم خیلی خیلی نااااااااااااااااااززز بووود...
نسرین جون، ممنون از لطفت و خدا گل پسرت رو براتون حفظ کنه انشالا....
سایه ی شمام همیشه بالا سرش باشه.
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه ی همگی، عسک خودمو کمتر کردم!!!
2728
سلام دوست جونا
ممنون از ابراز احساساتتون خیلی بهم دلگرمی دادین
من و هلیا چند روز حال ندار بودیم ویروس جدید اسهال و استفراغ داشتیم
ببخشید دیر ازتون تشکر کردم
زندگی زیباست ای زیبا پسند، زیبا نگر
ممنونم از همه دوس جونای گلم ... دوستون دارم

دوستان بدلیل پیشنهادات شما در نظر دارم در راستای اعمال قانون(!!!) پستهاییکه به عکسها بی ارتباط هستند رو بپاکم و از همگی دوستان درخواست دارم از این بابت از بنده ناراحت نشن و موضوعات دیگر رو در تاپیک مهرماهیها عنوان کنیم...
بهارخاتون عزیز از دستورات غذایی شمام بینهایت متشکرم و اونا رو ذخیره کردم و میپاکمش..امیدوارم از من ناراحت نشی دوست مهربونم
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
ممنونم بهارخاتون عزیز منم همینطور...مرسی که ناراحت نشدی...درخواست دوستیمو بپذیری خوشحالم میکنی

ای باقلواها ..ای شیرین عسلان...ای شفتالوها و آلبالوها...ای قطاب ها...

ای که آوازه چشمهای شرقیتان هوشها از سر بدر برده ......ای نازنین مادران...ای نیکو همسران ....

خواهشمندم در اول پست عکسهای مربوط به تولد نی نی های خوشملمون روز تولد و ساعت تولد را قید

بفرمایید...قبلا از همکاری شما سپاس گرازیم
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
نسرین خانم عزیز. چشم. من همین الان تاریخ و ساعت به دنیا اومدن امیر محمد را به اول عکساش اضافه کردم. مرسی از یاداوریت.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سلام. نسرین جون، بابا به خدا اون عکس ساعت که من اولین پست تولد دخمرم گذاشتم، ساعت و روز تولدش هست....
چیرا صفحه اول برا ترنم رو ننوشتی؟؟؟؟؟؟
هی وای من حق با تو بید مریم!! درستش کردم

هی وای بر من چرا تولد امیرمحمد نازم و هلیاجونو صفحه اول ننوشته بیدم؟!؟!؟!

من از ماماناشون عذر میخوام واقعا منو ببخشید اصلا حواسم نبید... حالا درست شد
یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
پویان متولد 15 مهر 91 ساعت 2.30 دقیقه بعد از ظهر

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

اخ جون امروز تولدمههههههههههههههههه

آپلود عکس

اینم کیکمه چقدر خوشگله

آپلود عکس
*زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست*
آپلود عکس

آپلود عکس
خودم برای خودم دست میزنم

آپلود عکس
حالا شمع فوت میکنم

آپلود عکس

الان کیکمو میبرم چقدر من زرنگممممممممممم

آپلود عکس
چه کیک خوشمزه ایییییییییی
*زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست*
2706