2703
2553
عنوان

طرز تهیه کاستر. خانمهای کدبانو کمک

40534 بازدید | 21 پست
سلام. کسی می دونه کاستر رو چه حوری باید درس کنم!!!!! رو خودش نوشته 2قاشق غذا خوری پودر کاستر به همراه 2قاشق غذا خوری شیر را به صورت سرد با هم حل می کنیم. شکر و باقی شیر را می جوشانیم و کاستر حل شده در شیر سرد را وقتی که شیر و شکر جوشید به آن اضافه می کنیم!!! ولسی جا های دیگه یه جور دیگه نوشته...
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
من اینجوری درست میکنم :

پودر کاسترد رو کمی در شیر سرد حل میکنم اون رو به شیروشکر اضاف میکنم مرتب به هم میزنم تا بجوشه وکمی غلیظ بشه
خاموش که کردم کمی گلاب وزعفرون اضافه میکنم ...همین
این نیز بگذرد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شیر و شکرت را روی گاز می ذاری و بعد از اینکه جوش اومد کاستر و شیر سرد را اضافه میکنی!!! واسه 2نفر چقد باید درس کنم؟؟؟
بله عزیزم اول بزار شیر کمی بجوشه بعد کاسترد حل شده رو اضاف کن ...مرتب هم بزن

پودر کاسترد 2 ق غ
شیر 2 لیوان
شکر یه فنجان

بچه ها وقتی تو ظرف گذاشتین وخنک شد با موز تزیین کنید خیلی خوشمزه میشه

این نیز بگذرد ...
2714
روشان جون 2قاشق غذا خوری کاستر رو با چقد شیر حل کنم با 2قاشق شیر کافیه!!! ببخشید که من اینقد خنگ بازی در می ارم آخه تا به حال درس نکردم نمی خوام خراب کنم.....
سلام کوچولو جون
تمام مواد رو با هم مخلوط کن قبل از اینکه رو اجاق بزاری چون بعد از گرم شدن شیر پودر کستر رو اضافه کنی گوله گوله میشه
نیم الی 20دقیقه پخت بده و مرتب هم بزن
نباید زیاد غلیظ بشه
بعد از پخت میتونی تو میکسر بریزی و خامه و پتی بور اضافه کنی ومیکس کنی
بعد تو ظرف مورد نظر بریزی
میتونی پودر کاکائو یا نسکافه هم اضافه کنی
منم از همون اول همه چیو با هم قاطی میکنم میذارم بجوشه البته مرتب هم بزن...میتونی عین فرنی درستش کنی..فقط بجای ارد برنج پودر کاسترد اضافه کن

من برای هر لیوان شیر یه قاشق پودر کاسترد میریزم...در اخر هم گلاب اضافه میکنم

منم موافقم...با موز هم تزیین کنی خوشمزه میشه
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
2706