2737
2734
سلام .پسر خاله من چند سال پیش تو فیلم تبلیغاتی باشگاه رزمی دوستش شرکت کرده تو فیلم یه قسمتی از اسلحه اسباب بازی استفاده شده. امسال یکی از شاگردان اون آقا مشکل پیدا کرده و رفته شکایت کرده که اینا سلاح دارن. اون آقا هم گفته اسباب بازی بوده و مال گفته مال پسر خاله من هست اومدن خونه خالم و پسر خالم هم تفنگ اسباب بازی رو تحویل داده ه شب هم بازجوی کردن ونگهش داشتن و با قرار وسیقه آزاد شده. تا تفنگه کارشناسی بشهین وقایع مال سه ماه پیشه ...هفته پیش نامه اومده که بیاین برای بازپرسی و نامرو پستچی همینطوری انداخته خونشون. پسر خالم مراجعه کرده.گفتن با ضامنت بیا .با ضامن رفته گفتن برو با صاحب باشگاه بیا.الان مامیخوایم بدونیم نتیجه چی میشه. مراحل قانونیش چیه خواهش میکنم جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فرزانه جان بازم سلام ، مرسی کار پدرمو انجام داد ... بابام اصلن چک نداده بود و دستی دستس برای اینکه یکی امضاشو جعل کرده بود 6 ماه کرده بودنش زندان ... با اینکه 2 تا وکیل معروف تو تهران براش گرفتیم کارشناسا گفتن امضای خودشه و بیچاره شدیم .. این خلج را از قبل غرزان بهم معرفی کرده بود و کارا مهریمو کرده بود و اونموقع گفت کار جدید نمیگیره و هر چی اصرارم کردم نگرفت اما دیگه رفتم جلوی خونش و ازش خواهش کردم وقتی فهمید چی شده کارمو گرفت ... الان از اون کارشناسا و بازپرس شکایت کردیم و کارشناسا را دستگیر کردن و تو بازداشتن ولی بازپرس را نشد زندان کنیم ولی پرونده را ازش گرفتن و بابام با فیش حقوقی به جای سند 2 میلیاردی که صادر شده بود اومد بیرون ... آقای خلجم گفته به زودی کاراش تمومه و پرونده تو دادسرا بسته میشه و تموم ... خانوما حواستون باشه ... پیش هر وکیلی نرید ... نمیگم علم ندارن و پیگیر نیستن ... بلکه تیغشون نمیبره وکیل قبلی 3 ساعت حرف میزد هیچی نمیشد این هیچی نمیگه کار میشه ... از فرزان عزیزم که شماره جدید آقای خلجو بهم دادی ممنون هستم .. سال نوی همه هم مبارک
آن مرد آمد ... آن مرد بی اسب آمد ...
گروه حقوقی دادنام تقدیم میکند: www.dadnam.com -معرفی کامل بهترین و خبره ترین: وکلا کارشناسان رسمی دفاتر رسمی دفاتر ازدواج و طلاق شهر تهران با قابلیت انتخاب بر اساس نزدیک ترین به محل سکونت یا کار . -معرفی فرصت های اشتغال و همکاری برای جامعه حقوقی. -معرفی موارد اجاره و خرید و فروش و واگذاری امتیاز برای جامعه حقوقی. -ارائه مقالات و قوانین کاربردی به زبان ساده جهت علاقه مندان به علم حقوق. - ارائه راهکارهای مناسب به نام توصیه حقوقی دادنام جهت افزایش اطلاعات حقوقی. -معرفی کامل حوزه های قضایی و انتظامی . و........ نشانی: تهران- خیابان پاسداران - بهارستان یکم - پلاک هفت - طبقه چهارم واحد دوازده تلفن: (021) 22761209 www.dadnam.com
2738