2737
2734
من هر سه ماه یک بار به جای بند انداختن صورتم رو وکس می کنم بیشتر به خاطر موها و کرک های روی بینی ام که هیچوقت با بند برام برنداشتن. الان دلم می خواست که موهای ریز روی بینی ام و بالای لبم رو بردارم . می شه با نوار موبر بردارم؟ شبیه به همون کاری می شه که توی ارایشگاه می کنن
من با نوار برداشتم پششششششیمون شدم
صورتم کلی جوش زودددد

بهت توصیه میکنم اینکار رو نکن هم سخته چون هی چسب کوچیک میچسبه اینو و انور اذیت میشه هم ممکنه مثل من به چسبش حساسیت نشون بدی

من که دیگه توبه کردم
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی دوستای عزیز خوب شد گفتید می خواستم برم بگذارم
فقط یه چیزی یادم اومد
توی آرایشگاه هم که وکس می کنن از چسب ها ذره ذره روی صورت می مونه. می دونید حلّال چسبش چیه؟ لوسیون بدن بچه.
برای من که روی شقیقه ام یه تکه کلفت مونده بود روی موهام . آرایشگریه ذره لوسیون بچه مالید و فوری پاک شد
ویت یه مدل واسه صورت داره که پاکتش سبز رنگه و قطعاتش هم خیلی کوچیک تره . من استفاده می کنم و راضیم. مشکلی هم نداره . البته واسه جاهای مثل گونه ها که وسیع تره از همون پد های بزرگترش که واسه بدنه هم استفاده کردم و مشکلی نبوده.
مومش هم که روی صورت می مونه با دستمال خودش که توی بسته بندی اش هست پاک می شه.
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
می دونی خوبیش چیه که من استفاده می کنم؟ کل جوش های سر سیاهی که ریزن و نمیشه درآورد رو در میاره بعدش که یه ماسک لایه بردار می زارم صورتم مثل آینه می شه..
من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....
2738
وااااای.... من و یاد چی انداختیییی هههههههههه
منم از اون مدل مال صورت استفاده می کردم, اما از شانسم شب خواسگاریم، هی وسواس به خرج دادم و چند بار پشت هم استفاده کردم، کل پشت لب و پایین لبم، سرخ و ملتهب شد... انگار که ریش پرفسوری صورتی داشته باشم... واااای نمیدونید چه افتضاحی شد... کلی کرم پودر و پنکک زدم و رفتم جلو، بعد که اومدم تو اتاق دیدم از اولش هم بدتر و دلقک تر شدم.. نمی دونم چی شد که همسرم پشیموووووووون نشد و فرار نکرد.... ههههههههههههههه

من که دیگه توبه کردم، شما هم استفاده میکنی، مته به خشخاش نذاااار و حتما تست کن که حساسیت نداشته باشی... :)
منم خیلی از ویت استفاده کردم خودش هم یه چند تا دستمال روغنی داره که چسبشو می بره و تازه بعدش که می زنی التهاب و جوشهای بعدیشو کم می کنه من راضیم. البته بیشتر شقیقه و پشت لب استفاده می کنم آخه شنیدم پوستو افتاده می کنه بقیه رو با اپی لیدی می زنم
2706