2733
2734
عنوان

برای از بین رفتن کامل رشک سر چه پیشنهادی دارین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442783 بازدید | 103 پست
سلام عزیزم... الحمدلله خوبید؟ می بخشید که می پرسم، چون ما هم مبتلا شدیم، الان تاپیک شما رو دیدم. ...

منم دیرو فهمیدم...چیکارش کردی؟خوب شدی؟دارم سکته میکنم😭😔

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بهم زدین،چقدر کثیفید شماها

متاسفم از طرز صحبتتون!!!! چقدر تاسف میخورم بر بی شعوری برخی از افراد

چه ربطی به کثیفی داره ! من خودمم معلمم و توی یک منطقه محروم تدریس دارم و دانش آموزام چندنفر شپش داشتن و به من منتقل شد. بترسید از روزیکه سرتون بیاد . ربطی به بهداشت نداره به هیچ عنوان. 

2731
اگه حالتون بد میشه چرا درمورد این موضوعات تحقیق میکنید و وارد این سایت میشین و تمام مطالب رو میخونید ...

سلام 

ببخشید از شر این موجودات موزی رها شدین من و دخترام گرفتیم

دخترم از مدرسه گرفته 

بنماے رخ که باغ و گلستانم آرزوست ...
سلام  ببخشید از شر این موجودات موزی رها شدین من و دخترام گرفتیم دخترم از مدرسه گرفته

من آره خداروشکر. یه محلول از عطازی گرفتم و دوهفته مدام سرکه زدم رشک داشتم کلا از بین رفت

من آره خداروشکر. یه محلول از عطازی گرفتم و دوهفته مدام سرکه زدم رشک داشتم کلا از بین رفت

ممنون عزیزم 🙏🌹

منم دوروزه از بین بردمشون شونه مخصوص گرفتم موهای دخترم کوتاه کردم تو حموم نرم کننده زدم و موهاش شونه زدم 

بنماے رخ که باغ و گلستانم آرزوست ...

دختره خواهر شوهرم از دوستش شپش گرفته.خیلی ماهه‌دلم میخواد کمکش کنم زودتر خوب بشه من میدونستم تاید موثر هستش.گفتم خواهر شوهرم انجام بده

راه حل قطعی دیگه ای که دارید لطفا معرفی کنید کمک کنیم به آنیسا کوچولو

2740

سلام به نظر من که امتحان کردم سس مایونز رعنا و سرکه سیب عالی هر کدام رو سه روز یک بار باید استفاده بشه و رشک سه روز فکر کنم طول میکشه زنده بشه باید توی این سه روز جدا بشه از مو و نظافت خونه و شستو شو هم باید یک بار اولش که فهمیدید و یک بار هم تا کامل از بین رفت انجام بشه 

هر دانه ی سفید چسبیده به مویی رشک نیست!!!!!!!!!!!!! اوائل مهر ماه ۹۶ پسر دبستانی من با نامه ای ازمع ...

عزیزم میشه بگی موهای پسرت چطوری بود الان دیدم موهای دخترم انگار پودر سفید پاشیدن توش یه چند تا دونه سفید هم ب موها چسبیده ولی محکم نچسبیدن 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً