2752
2734
عنوان

دلم گرفته .... خیلی .......

196 بازدید | 13 پست

خیلی دلم گرفته از 6 صبح تا 4 عصر سرکارم تازه عصر ها هم یه وقتایی میرم دفتر. با این حال سعی کردم همیه غذام رو به راه باشه خونه تمیز باشه با بچه ام بازی میکنم تا عقده ایی نشه .... میدونم شوهرمم خسته است از سرکار اما بدون اینکه فکر کنه من خسته ام شبا که از سرکار میاد غر میزنه ... بد و بیراه میگه .... مسخره ام میکنه .... اونقدر دلما میشکنه که گاهی میگم چرا اصلا باهاش ازدواج کردم ... صبح که پا میشه که خستگیش در رفته میگه ببخشید خسته بودم ولی این نمیشه ... یه چینی را وقتی بشکنی دیگه نمیشه جمع و جورش کنی....

اخی

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آخی

یه بار بشین باهاش حرف بزن  با لحن آروم بگو دلم میشکنه بیا با هم مهربون باشیم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
وکیل دادگستری ام ....

اها شغلتم واقعا پر مشغله هست حق داری خسته شی.بشین باهاش به قول دوستمون که گفتن بهش بگو اگه میخوای نرم سرکار

چه بی هوا....!    هوای گریه دارم😔     واسه آرامشم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی❤🧡💛💚💙💜
خب خستگی برای شمام هس تازه توان زن خیلی کمتر از مرده. بهش بگو اگه ناراضی هستی دیگه نرم سر کار

خوب اینها را عموماً همه میدونن ولی مردها فکر میکنن سرکار کوه جا به جا میکنن ....  فکر میکنن میان خونه باید تموم خستگیشون را سر زنشون خالی کنن چه شاغل یا خانه دار.... همش جلو خانواده اش میگم میخندم آخه با مادر شوهرم تو یه ساختمونیم ... پدر شوهرم میگه موندم از انرژی تو که اینهمه خوشبرخوردی اما خوب اونی که باید نمیدونه

عزیزم به یه مشاور خوب صحبت کن حتما بخوبی راهنمایی تون میکنن که نسبت به این رفتار چه واکنشی نشون بدید. الان مردا باید زنای خوش اخلاق و که هم سر کار میرن و هم خونه داری میکنن رو چشمشون بذارن. این یجورشه یه آقایی هم بود میگف من صبح تا شب سرکارم زنم خانه دار یه چای برام درست نمیکنه ناهار و شامم با خودمه. 😑