2737
2739
عنوان

کریر یا ساک حمل کودک؟

6554 بازدید | 19 پست
سلام بچه ها .کاربرد کریر بیشتره یا ساک حمل؟من باید یکیشو بخرم.میخوام اونی رو بخرم که بچه راحت بتونه توش بخوابه و وقتاییم که بیداره (واسه اینکه رو زمین نباشه)ازش استفاده کنم.ممنون میشم کمک کنید
التماس دعا 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظر من ساک حمل خیلی بهتره کریر اوایل بخاطر قوسش نمی تونی بچه را بذاری توش کمرش درد می گیره و اذیت می شه.... بعدم واسه جابجایی بنظرم اصلا راحت نیست من کریر خریدم ولی بعد مجبور شدم ساکم بگیرم
من اگه به عقب برمیگشتم حتما کریری میگرفتم که قابل تبدیل به صندلی ماشین باشه و از همون اوایل بچه رو عادت میدادم تو ماشین توش بشینه تا هم اون راحت و ایمن باشه هم من راحت باشم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2740
ضمنا من چند ماه از کریر برای گذاشتن پسرم توش استفاده کردم وقتی میخواستم تو اشپزخونه به کارهام برسم اما وقتی حرکتشون بیشتر بشه نمیشه چون ممکنه خودشونو بندازن بیرون اما برا بعدا تو ماشین عالیه به ویژه اگه به صندلی ماشین تبدیل بشه و دو کاره باشه یک تیر و دو نشونه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ساک حمل خیلی خیلی بهتره کریر اصلا خوب نیست من مارک آلمانی هم گرفتم ولی راحت نبود کلا پنج شش دفعه بیشتر استفاده نکردم بچه همش توش حالت قوز داشت ساک حمل بچه توش راحت میخابه بزرگترم بشه باز براش قابل استفاده ست
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2706