2752
2734
عنوان

چرا مردم اینجوری شدن واقعاااا😭😭😭

1281 بازدید | 102 پست

سلام خانما

عروسی پسر عمم ۲۰روز دیگه ست از الان دعوت کردن

من گفتم نمیام خیلی ناراحت شد گفت نیای دیگه نه من نه تو اخه خیلی همو دوست داریم

این عروس تحفه هم گفته یا این ماه واسم عروسی میگیرید یا طلاق

جشن عقد و حنابندون و عروسی هم میخواد واسش بگیرن پشت سر هم با اینکه قبل کرونا جشن عقد مفصل گرفته بودن

چکار کنم با این نفهمی بنظرتون برم؟

مهمونا هم اصلا کم نیستن فقط از طرف عروس۳۰۰دعوتی هست بدجور گیر کردم

زبان را مگردان بہ عیب کسان🙊 که خود عیب داری و مردم زبان👀 کاربر جدید نیستم کاربری دوممه  ادرس پیجم aerzoo.oo.nفالو کنید لطفا مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نرو بذا ناراحت شه فدا سرت

خاک تو سر زنش تاوقتی این خنگا باشن کروناهم هست

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

عروسی هم برای عروس هم داماد پس نگید عروس تحفه

سلامتیت برات مهمه نرو

ناراحتی پسر عمت برات مهمه برو

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

دعوت کنن کسی نمیره مگه سلامتیشونو از سرراه اوردن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..