2733
2734
دوستان عزیز سال نوتون مبارکککک .... بله همونطورکه ساحل جون گفتن لطف خداشامل حالم شده و بچمون پسره ....
انسانهای زیبا همیشه خوب نیستندانسانهای خوب همیشه زیبا هستند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر رفتی که بچه سومت پسر شد؟
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
2731
پریا خانم میشه لطف کنی و بیای بگی از چه روشی استفاده کردی
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
دوستانه گلم سلام . الان نینیه من یکماهه به لطف خدا دنیا اومده .... اسمش هم محمدرضا . بله همانطور که دوستانم گفتن من اول لطف خدا بعد بارزیم غذایی و شستشو باجوش شیرین و رعایت زمان تخمکگذاری تونستم این هدیه رو از خداجون بگیرم.... قسمت تک تک منتظران نی نی با جنسیت دلخواهشون انشالله .
دوستان اگر لیست رزیم رو خواستید به صفحات قبل همین تاپیک برگردید . اگر اشتباه نکنم صفحه 14 باشه باوجود اینکه رزیم سختیه ولی ارزشش رو داشت .
وووووووووووووووی مبارکه چقد باحال سه تا وروجک شیطون وناز ....خداا برات نگهشون دارههههههه ..احسنت پریا جون ......... من خیلی دوس داشتم 4 تا باشن ..دوتا دخمل دوتا پسر ...........اما خب الان فقط یکی باردارم دخمل نازمو .......خدا انشالا بهمه نی نی سالم عطا کنه ..ماهم تواونااااااااااا
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
پریا جون رژیم تو صفحه 14 نبود جیگر
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2706