موضوع بحث

سوختگی پای نوزاد

1390/09/26 15:43 15
موضوع بحث: سوختگی پای نوزاد
با سلام برای سوختگی پای نوزاد چیکار کنیم که خوب شه ؟ چی براش خوبه ؟
**دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور می ترسم!!**
راستی بچه مون 18 روزه است
**دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور می ترسم!!**
اکسید دوزنگ بزن. من یه جا خوندم یکی از مامانا نوشته بود شربت الومینیوم ام جی معجزه میکنه و همیشه نتیجه داده بود براش
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
man calendula mizanam dokhtaram 40 ruze she
پماد کالا ندو لاو پماد سوختگی ناژو خوبه البته من ناژو را پیدا نکردم ولی شنیدم خیلی خوبه
اگر مثل آدم خداحافظی کنی، غصّه می‌خوری، اما خیالت راحت است امّا جدایی بدون خداحافظی بد است خیلی بد، یک دیدار ناتمام است. ذهن ناچار می‌شود هِی به عقب برگردد و درست یک ذره مانده به آخر متوقف بشود. انگار بِروی به سینما و آخر فیلم را ندیده باشی..!
من هر وقت کالاندولا استفاده کردم زود نتیجه داده
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
من شنیدم این پمادها زیاد خوب نیست! از همون روزهای اول توی بیمارستان بهم گفتن که سعی کنم از حالا روغن و کرم و پودر برای بچه استفاده نکنم!
بهتره هر بار که پوشکش رو عوض میکنی هم بشوریش ، هم با دستمال مرطوب جانسون پاکش کنی، یک ساعتی هم پوشک براش نزار ،دور نی نی پارچه تمیز کتون نخی بپیچی که کمی هوا بهش برسه.
نی نی من 27 روزشه، تمام این کارها رو براش انجام میدم.
سلام عزیزم...میدونم خیلی نگران کنندست...ولی سعی کن هر وقت پوشکش رو عوض میکنی 10دقیقه باز باشه...حتما یا به پنبه مر/وب یا با اب....من پماد الووراmypaزدم جواب داد...راستی امکان داره به مارک پوشکش جساسیت داشته باشه
کالاندولا ونی نی منم همینطوری شده بود .کالاندولا درمانش کرد.
پسر من 9 ماهشه تازگی شدید سوخته بود به علت اسهال خیلی شدیدی که گرفته بود ماستلا می زدم یا فیروز نوبتی دیگه باز گذاشتن خیلییییییییییی تاثیر داره تازه من بچه ام چهادرست و پا هم می ره شورت پاش می کردم 10-15 دقیقه بازش می گذاشتم
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
من وقتی پارسارو ما بیبی یا پوشک میکردم بعضی وقتا که یادم میرفت زود عوضش کنم کنار پاهاش میسوخت و یا عرق سوز میشد....بهترین پماد که واسه من جواب داد و سریع درد و محل سوختگی رو خوب میکرد :
(تریامسینولون ان ان ) بود که بعد از چند بار دکتر بردن یکی اینو پیشنهاد داد که واقعا عالی بود...
احتیاجم نیست که باز باشه ...بعد از 5 دقیقه خوب میشه
طراحی و اجرای بی نظیر تمهای تولد..جشن دندونی..جشن قدم..سیسمونی.. www.panitem.ir
نی نی منم پاهاش سوخته بود ............الان خیلی خوب شده :
1.مرتب وزود به زود عوضش کردم ..........
2.هر بار که پوشکشو باز میکنم پاهاشو میشورم .................
3.تا مجبور نباشم از دستمال مرطوب استفاده نمیکنم ................
4.پماد کالاندولا .......................
5.باز گذاشتن نوزاد به مدت 10 دقیقه .....................
پای نینیمنم خیلی قرمز بود دونه های قرمز رنگم داشت پماد کالاندولا میزدم فرقی نکرد پماد ایروکس استفاده کردم خوب نشد دکتر پماد تریا مسینولون ان ان داد دوبار زدم معجزه شد صبح که بازش کردم اثری از سوختگی نبود الان هر وقت میسوزه یه بار میزنم خوب میشه
لی لی جان، تو پماد تریامسیولون کورتون هست و نباید بدون تجویز پزشک مصرف بشه!!!!!!!

لطفا هر نسخه ای رو بی اطلاع مصرف نکنییییییییییییییید!!! اونم برا نی نی ها!!!!!
الهه جان، اون برا وقتی بوده که سوختگی شدید بوده...
وگرنه این که هر بار که میسوزه اونو بزنید خوب نیست!!! معلومه که کورتون به قول شما معجزه میکنه...اما درسته به جای پیشگیری و استفاده از مواد طبیعی مثل روغن و یا پماد های معمولِی یکباره بریم سراغ کورتون؟!؟!

ببخشید قصد فضولی نداشتم...گفتم شاید مطلع نباشید...
ارسال پاسخ و نظر شما