2737
2739
عنوان

سهام دولتی کیاخریدن

200 بازدید | 24 پست

ازکجابفهمم الان چقدرشده من دفعه اول ک اومد 200تاشو خریدم:/اصلا یادم رفته بود ازش الان تاپیک بورس دیدم یادم اومد چقدرشده؟بفروشیم نفروشیم؟

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

دارایکم؟

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

شات گرفتم بفرستم نمیاد ۵ تومن شده واحدی ۲۵

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
😁بنظرت ده تومن میشه؟

سقف قیمتیش ۱۰ تومن هست

فعلا دارا دوم و سوم و چهارم تو راهه

برای اینکه اونا به فروش برن قیمت دارا یکم رو بالا نگه میدارن مردم بقیه دارا هارو بخرن

سقف قیمتیش ۱۰ تومن هست فعلا دارا دوم و سوم و چهارم تو راهه برای اینکه اونا به فروش برن قیمت دارا ی ...

یعنی ده تومن بالاترنمیره😩امیدم کشتی مخاستم سانتافه بخرم😹😆

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
😁بنظرت ده تومن میشه؟

تا آخر سال؟ خدا میدونه. انشالله که میشه. سهام عدالت 3 سال پیش که اعلام شد بیاین پول اضافه کنین شوهرم به اسم خودش نداشت به اسم من رفت 508 هزارتومن واریز کرد. تو سر میزدم نکن. الان سهامم نزدیک 35 میلیونه. جالبه هیچ کس دور و برم واریز نکرد. هرکسی می پرسه بهش میگم یه حسرتی میاد تو صورتش که نگو. قیافه شوهرم دیدن داره. همه ش میگه یادته گفتی چرته. خداروشکر شم اقتصادیه خوبی داره. الان هم میگه اینو باید نگه داریم.