2737
2739
سلام دوستای خوبم
من 2 سال پیش جاری آوردم و الان 2 ماهه که اون هم با من و مادرشوشو تو یه خونه 3 طبقه همسایه شده

از نظر من دختر خوبیه بعضی وقتها هم از کارهای شوشو ها و خانوادشون برای هم درد دل میکنیم خیلی هم عقیده ایم ولی دلم میخواد یه عمر با هم خوب زندگی کنیم این را توی زن عموها با مامانم دیدم و دلم میخواد ما هم تا آخر با هم خوب باشیم

میشه از تجربیاتتون در مورد رابطه با جاری بگین تا منم بتونم تو این ارتباط موفق باشم من خواهر ندارم دوست دارم جاری را برای خودم نگهدارم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
منم همینطوری بودم ... چون خواهر ندارم دلم می خواست با جاریام خوب باشم .... همیشه هم هواشونو داشتم ...

ولیییییییییییییییییییی

اونا همش می رفتن زیر اب منو می زدن ....

الان ازشون متنفرمممممممممممم
:|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همیشه یه حدی رو نگه دار.همه چیزو بش نگو اگه هم خواستی غیبت خونواده شوهرتو کنی هرگززززززززززززززززز بش اعتماد نکن.من 4تا جاری دارم عزیزم با همشونم خوبم همه کاری هم براشون میکنم ولی هیچوقت بش چیزی نگو که یه روزی بتونه ازش سواستفاده کنه .آدمیزاده دیگه
Lilypie First Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
2740
یه چیزی که این وسط خوبه اینه که خانواده شوشو با اون از من بهترن و اگه بخواد مشکلی پیش بیاد ممکنه از طرف من باشه چون همیشه جلوی من تعریف اون را میکنن فکر کنم اگه من بتونم خودم را کنترل کنم مشکلی پیش نیاد
برای کارهای عروسی شون خیلی روی مخ من کار کردن ولی من به خاطر اینکه اوضاع بهم نریزه خودم را کنترل کردم
2706