2737
2739
عنوان

خانومای بارداری که کرونا گرفتید

157 بازدید | 12 پست

من امروز بی حالم سردرد دارم خیلی کم حالت تهوعم برگشته البته اینم بگم اصلا خواب ندارم دیشب تا صبح کلا ۲ ساعت خوابیدم تب سنج دیجیتالی زیر بغلم ۳۶،۷ نشون میده زیر زبونم ۳۷،۲ ولی بدنم و سرم اصلا داغ نیست 

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تب سنج اونایی که گفتم و نشون میده

واسه بزرگسال ۳۸ به بالا میشه تب،زیربغل هم فقط واسه نوزاد و اطفال میگیرن تب رو،همون زیر زبون واسه شما درسته،گر گرفتگی مال بارداریته اگه احساس گرما داری

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
بیشتر معلومه توهم زدی 😅 نترس دختر . مواظب خودت باش اینا علائم خستگی هست تا کزونا

خدا کنه بخدا هیچ جا نمیرم عروسی دعوت بودم کنسل کردم برادرم خواهرم ماه پیش دور همی داشتن گفتم شرمنده نمیتونم بیام

2738
واسه بزرگسال ۳۸ به بالا میشه تب،زیربغل هم فقط واسه نوزاد و اطفال میگیرن تب رو،همون زیر زبون واسه شما ...

از تو انگار داغم همسرم میگه پیشونی اینات داغ نیست نمیدونم شایدم مال بی خوابی دیشب باشه

ببخشید شما تهوع بارداری هم داشتین؟من پدرم دراومده از تهوع هفته 8هستم

خیلی کم، من کلا بارداریام نه بالا میارم نه حالم بهم میخوره فقط خیلی کم سر معدم قیلی ویلی میره😅😅😅

خیلی کم، من کلا بارداریام نه بالا میارم نه حالم بهم میخوره فقط خیلی کم سر معدم قیلی ویلی میره😅😅😅

وااای خوش بحالت .من الان وقت دکتر دارم نیم ساعت دیگه باید برم سرم بزنن برام.غذا اصلا نمیتونم بخورم.