2752
2734
عنوان

کیا از رنگ موهاشون پشیمونن؟

953 بازدید | 40 پست

دوستان من تازه ازدواج کردم تابحالم موهامو رنگ نکردم راستش هم رنگش روشنه هم جنسش خوبه

سنمم زیاد نیس میترسم هم سنمو ببره بالا هم پشیمون شم از رنگ کردن 

از‌ی طرفم دوس دارم رنگ کنم😁

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دکلره کردم سوخت تمام موهام بعد هایلایت کردم هی باید بری رنگساژ خیلی دردسر داره زمانی برو که بعدش ...

جنس موهات قبلش چطور بودن

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

ی دست رنگ نکن...با فویل یا کلاه برات رنگ کنن ..دلکره نه رنگ روشن...بعد میره تو موها خودت شیک میشه ریششم در بیاد قشنگ..سنم بالا نمیره

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
رنگ نکن لایتی چیزی بکن اگه بلنده امبره

زمینه رنگ خود موهام روشنه

بلنده 

امبره خوشکل تر میشه یا لایت؟

حالا همونم میترسم پشیمون شم اخه🙈

شما رنگه موهات؟

من دکلره کردم سوخت تمام موهام بعد هایلایت کردم هی باید بری رنگساژ خیلی دردسر داره زمانی برو که بعدش ...

تو پشیمون نشدی ازینکه رنگ کردی؟

ویتامینه خوبه برای مو؟ یا کراتین و اینا

زمینه رنگ خود موهام روشنه بلنده  امبره خوشکل تر میشه یا لایت؟ حالا همونم میترسم پشیمون شم اخ ...

من فرق میکنم اخه

من ۵۰ درصد موهام سفیده

مدتها رنگ نکرده بودم.الان یه رنگ  بادمجونی گذاشتم.سفیدام مثل مش قرمز شده

خودم دوست دارم

زمینه رنگ خود موهام روشنه بلنده  امبره خوشکل تر میشه یا لایت؟ حالا همونم میترسم پشیمون شم اخ ...

امبره کنی پشیمون شی میبندی چشمت بهش نمیفته

خخ

ولی امبره چیزی نیست که هر کسی  بتونه دربیاره ها

باید جای خوب بری