2752
2734
عنوان

تنوع غذایی

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 17 پست
سلام عزیزم خوبی ؟ فکر کنم دیگه زایمان کردی😍 مبارک باشه ان شالله که حال خودتو نی نی خوب خوب باشه ...

سلام خانوم 

اره عزیزم جمعه هفته پیش زایمان کردم 

ممنون گلم 

خداروشکر 

شما چطورین خودت و‌نینی خوبین 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
سلام خانوم  اره عزیزم جمعه هفته پیش زایمان کردم  ممنون گلم  خداروشکر  شما چط ...

به سلامتی 😍😍😍😍

قدمش پر از خیر و برکت باشه ان شالله...😘😘😘

ممنون شکر خدا ما هم خوبیم😊

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به سلامتی 😍😍😍😍 قدمش پر از خیر و برکت باشه ان شالله...😘😘😘 ممنون شکر خدا ما هم خوبیم😊

ممنون عزیزم 

انشالله بسلامتی بغلش کنی

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖