2733
2739
عنوان

کنکور زبان

2839 بازدید | 25 پست
سلام دوست گلا ...... من لیسانس اقتصاد دارم ولی خیلی دلم می خواد زبان بخونم به نظرتون بده که دوباره کنکور بدم؟
کسی می دونه باید چیا بخونم ......... منابع ندارم.........کمک
منم کامپیوتر خوندم ، اما میخوام دوباره واسه رشته زبان انگلیسی ادامه بدم ، من که تو دانشگاه علمی کاربردی دارم ثبت نام میکنم ... دیگه حوصله کنکور رو ندارم ... به نظرم هم اصلاً بد نیست ... یه تحقیق در این رابطه بکن ...
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شهریور ماه سایت سنجش اعلام کرد و من رفتم دفترچه خریدم و ثبت نام کردم ...

الانم منتظرم که دوباره اعلام کنن که بریم خود دانشگاه ثبت نام کنیم ...

تا اونجا که من میدونم دانشگاه علمی کاربردی واسه دیپلمه های فنی و کاردانشه ... معدل بالای 12 هم میتونه شرکت کنه ... اینی که من ثبت نام کردم پودمانیه ، یعنی شرط معدله و بدون کنکور ... حتی مثل پیام نور امتحان نداره ... البته کارشناسی ناپیوسته س ها ...
CafeMom Tickers
نه ارشد نمی خوام بدم فکر کنم برام سخت باشه با یه بچه کوچیک واسه ارشد بخونم ............می خوام دوباره کارشناسی امتحان بدم....اشکال داره دوتا لیسانس داشته باشم؟؟؟؟؟؟
مهنا جون نمی دونم منابعش چیاست؟
نه عزیزم چه اشکالی داره.کنکور زبان در حد کارشناسی منابع خاصی نداره.البته یه سری کتابا رو معرفی میکنن ولی به این معنا نیست که خارج از اونا سوال نمیاد.کلا دستشون بازه واسه طرح سوال.شما باید گرامر و سطح لغتت رو خیلی بالا ببری.
2738
من چند سال پیش کنکور دادم.کتاب دین و زندگی که جایگزین معارف اسلامی شده.می تونید از موسسات کنکوری هم منابع رو بپرسید.من دین و زندگی رو فقط از رو کتاب خوندم.کتابای تستش خیلی بیخود بود.فقط متن کتاب رو با ایه ها بخونید.از عربی ایات هم سوال اومده بود.ادبیات رو هم خودم خوندم.عربی رو از روی دو تا کتاب خوندم.گاج جلد سفید که عالی بود ومن عربی بدون کلاس رفتن 83 در صد زدم.کتابای گاجو دوست نداشتم ولی عربیش عالی بود.البته عربی عمومی بود.یک جلد سول و یک جلد هم پاسخهای تشریحی بود.من فقط یه کلاس رفتم.واسه زبان-کنکوری
مرسی مهنا جون ... کتابهای سال سوم و پیش رو بخونم؟ یا از هر 4سال سوال میاد؟

خاله رومینا جون من دوره کلاسهای کیش رو تموم کردم و حدود 3سال طول کشید چون سرکار هم میرفتم خیلی سخت بود.... کلی هم هزینه دادم ... الان که 2 سال گذشته بیشترشو یادم رفته ....... به نظرم دانشگاه بهتره حداقل آخرش لیسانس می گیرم
همه درسا رو باید از سال دوم تا پیش دانشگاهی بخونی (به جز سال اول دبیرستان ). سوم وپیش بیشتر ازش سوال میاد.مثلا من کتاب گاج رو واسه عربی که خوندم کتاب جامع بود.یعنی همه سالهای دوم سوم پیش دانشگاهی.برای زبان هم به نظر من اگه کلاس بری بد نیست البته منظورم کلاس مکالمه و اینا نیست.فقط کلاس کنکوری ویژه زبانهای خارجی
البته اگه میخواید زبان انگلیسی رو در دانشگاه بخونید باید مکالمه تون رو قوی کنید هر چند در کنکور اثری نداره ولی من واقعا بعد از قبولی بهم فشار روحی زیادی وارد شد.با اینکه تو کنکور رتبه ام 422 شد اما listening ,speakingمن خوب نبود.استادا سر کلاس فارسی صحبت نمیکنن.اگه ما فارسی حرف میزدیم اخمشون میرفت تو هم.واقعا کسی نبود این چیزا رو به من بگه.دو ترم اول رو افسردگی شدید گرفتم.بعضی بچه ها هم میفتادن گریه! چون اصلا نمیفهمیدیم چی میگن.ولی به مرور زمان عادت کردیم به لهجه انگلیسی
2706