2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من 60 تا یاسین نذر کردم به 17 که رسیدم یه مشکل حل شد به 40 که رسیدم یه مشکل دیگه حل شد واقعا معجزه کرد

الان 20 تا دیگه موندخ که باید بخونم روزی 1 بار خوندم بعضی روزها هم دو بار

اتفاقا توی همین سایت بهم گفتن 60 تا یاسین نذر کن واسه مشکلت دستشون درد نکنه

حاجت روا باشید همگی ایشالا
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2720
برای من خیلی مهم بود یه گره ای تو کار افتاده بود هر کاری میکردیم باز نمیشد توی کارای اداری و کاغذ بازی گیر افتاده بودیم هیچ چاره ای هم نداشتیم ولی یه هو انگار معجزه شد همه چی برامون عوض شد خدا کمک کرد واقعا
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
سلام سمیرا خاله ی عزیز روزی یک بار رو حتما می خوندی درسته؟ یعنی بین روزها نباید وقفه بیوفته درسته؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2714
دوست قدیمی سعی کردم وقفه نیفته اما یکی دوبار یک روزوقفه افتاد که فرداش 2تا خوندم جبران کردم اما وقفه نیفته به دل خودت بیشتر میچسبه

ایشالا خدا مشکلات همه رو حل کنه به حق امام رضا
من تو مبایلم سیو کرده بودم تعداد رو هر روز که میخوندم توی گوشیم عدد رو اضافه میکردم که یادم نره چند تا خوندم
اها همینو می خواستم بدونم. راستش من یکی دو بار شروع کردم بینش یک روز وقفه افتاد ول کردم به خاطر همون وقفه...
ممنون سمیرا خاله عزیز و انا جان.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بچه ها من یه کتاب آیه الکرسی دارم خیلی از معجزاتش نوشته یه جاش نوشته اگه خیلی مستاصل بودین توی یک بیابون یه دایره دور خودون بکشید و وسط اون دایره بنشینید و فکر کنم گفته 40 تا ایه الکرسی بخونید یا بیشتر الان دقیق یادم نیست نوشته انشالا حاجت روا میشید
وایسین الان از رو کتابم نگاه میکنم دقیقش رو مینویسم
2706