2733
2734
عنوان

بیایید ب من تربیت فرزند یاد بدید 😁

164 بازدید | 11 پست

اگه از دست شوهرتون ناراحت و عصبانی باشید مثلا از مهمونی یا جایی بر میگردید و میدونید ب جرو بحث ختم میشه . جلو بچتون با هم حرف میزنید ؟چکار میکنید تو اون لحظه با وجود بچه ؟ کار درست چیه؟ 

قوی باش ...حتی اگه نیستی اداشو دربیار

ن بیچاره میترسه

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اروم میگم یا پیام میدم ک بچه متوجه نشه 

همسرم در هر دوصورت با دادو بیداد و فریاد جواب میده🤒

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

نه جلو بچه هیچ وقت بحث نمیکنم حتی الان که نوزاد هست دیگه بزرگ شه که هیچی 😊

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

صبر کردن تا زمانی که بچه نباشه، بعد صحبت کردن.... هم برای خودآدم خوبه از عصبانیتش کم میشه حرفاشو مزمزه می‌کنه هم اینکه واقعا بحث پدر مادر جلو بچه خیلی بهش احساس ناامنی میده و بده

جلو بچه اصلا اصلا اصلا دعوا نکنین

بچه ها دوست دارن پدر و مادرشون رابطه خوبی داشته باشن همیشه بهشون حس امنیت و ارامش بدید و به صورت ((عملی)) نشون بدید ک با وجود مشکلات زندگی همدیگه رو دوست دارید و پشت هم هستید و به هم اعتماد و علاقه دارید 😍

و مهم تر از همه مشکلات باعث نمیشه شما به هم بی احترامی کنید

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

الان چون بچه ندارم تئوری فکر میکنم جلوی بچه ابدا

اما چون توی موقعیت قرار نگرفتم نمیدونم 

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!