2733
2739
سلام.من کلا اهل آرایشم البته نه زیاد و زننده.آرایش شیک رو دوست دارم....خیلی..ولی الان زیاد از نوع آرایش کردن خودم راضی نیستم حس میکنم خیلی معمولیه.میخواستم بدونم اگه کلاس خودآرایی برم تاثیری داره؟؟؟میتونم مثل این فیلمها سایه بزنم و خط چشمهای تمیز بکشم در انواع مختلف؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارایش به استعزاد ذاتیه، من که دیدم کسایی که رفتن خیلی هم فرق نکرده طرز ارایششون، خودم هم جند جلسه به عنوان مدل خوداراییشون رفتم که میکم، جیز اصولی یاد نمیدن، اونایی رو که میکن تو اینترنت هم هست.
Don’t be so open-minded your brains fall out..
2728
من هم همیشه میخواستم بدونم این کلاسها فایده داره

من مدل مو میخوام برای جلو موهام کسی مدلی بلد نیست یادم بده

فردا یه عقد دعوتیم

***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
2738
من سی دی های آموزش آرایشگری دارم راضیم میخواستم برم کلاس خودآرایی مامانم اترایشگره گفت چیزی یاد نمیدن توکلاسا باید بری آموزش آرایشگری که اونم کلی هزینشه با وقتی که میره
تازه باعث میشه کلی چیزی یاد بگیرید پول مفت بابت خیلی چیزا ندید آخه بعضیا دیگه شورشودرآوردن انگار عمل جراحی میکنن انقدر پول میگیرن
سی دیهارو بگیرید ضرر نداره

سلام گلم . منم کلاس خودارایی رفتم عالی واقعا . خیلی حسه خوبیه . اعتماد بنفسم بالاتر شده البته  الانم دارم میرم گریم عروس آموزش ببینم .  آموزشگاه آرایشگری مهستان خیلی بادقت آموزش میدن و با حوصله. جاهای زیادی رفتم برای تحقیق . اینحا عالیه .هم قیمتهاشون و هم اموزشهاشون اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

سلام گلم . منم کلاس خودارایی رفتم عالی واقعا . خیلی حسه خوبیه . اعتماد بنفسم بالاتر شده البته  الانم دارم میرم گریم عروس آموزش ببینم .  آموزشگاه آرایشگری مهستان خیلی بادقت آموزش میدن و با حوصله. جاهای زیادی رفتم برای تحقیق . اینحا عالیه .هم قیمتهاشون و هم اموزشهاشون اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲     ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

2706