2737
2734
عنوان

کدوم بیمارستان تهران تعیین جنسیت قبل از بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 63659 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان .من دارم مراحل پی دی جی تعین جنسیت رو تو بیمارستان صارم طی میکنم .گفتن هزینه اش بین ۱۳ تا۱۵ میلیون میشه فعلا ازمایشای اولیه رو دادیم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام دوستان .من دارم مراحل پی دی جی تعین جنسیت رو تو بیمارستان صارم طی میکنم .گفتن هزینه اش بین ۱۳ ت ...

سلام 

دوست عزیز مراحل Pgd برای شما انجام شد؟؟ موفقیت آمیز بود ؟ برای بچه سوم پیشنهاد می کنی؟

2728

سلام دوستان من پیش دکتر حسینی رفتم مشاوره میده با یه سری رژیم و امپول و... 

مشاوره تعیین جنسیت قبل از بارداری

جواب داد خدا رو شکر 

البته اول خدا 

قربون خدا برم 

من سایت خانم دکتر براتون میزارم خیلی راهنمایی ها ی خوبی داره میتونید استفاده کنید 

شماره شون هم میزارم

02177224850

http://mamisalam.com

همراه 09196099144

سلام دوستان .من دارم مراحل پی دی جی تعین جنسیت رو تو بیمارستان صارم طی میکنم .گفتن هزینه اش بین ۱۳ ت ...

سلام عزیزم. ان شاءالله که نتیجه گرفته باشی. میشه منم راهنمایی کنی.من دو تا دختر دارم و میخوام مهر برم واسه تعیین جنسیت

2738

باربری خوب فقط محک بار 

اقای خیری انصافا ادم خیلی بادرکی هستش 

من همسایه مون اوضاع مالیشخوب نبود نصف قیمت همه جا ازشون کرایه گرفت

شماره تماس:
تهران نو 77798905 

نارمک 77967953 

تهرانپارس 77798191

پيروزی 77359393 

من یه مرکز عالیه تعیین جنسیت میشناسم دکترش بی نظیرههههههه نیست مثلش . حتی پیجو سایتشو خودتون ببین متوجه میشین برید پیشش که دیگه هیچییییی . اسمش مرکز سونوگرافی سروشه عالیه این سونوگرافی یه خانومی به اسم محمد زاده هم دکترشه . بسار ادم خوب و مثبتیه من همه اقوامم پیشش رفتن سایتشو میفرستم برات http://soroush-sonography.ir/ 

سلام خانما من یه جنین پسر انتقال دادم ولی باردار نشدم دکتر تو صارم مریم خسرومهر بود  به ازمایشگاه صارم و تیم جنین شناسشون برای تعیین جنسیت اصلا اعتماد ندارم احساس میکنم کم کاری کردن

خدایا امیدم تویی🌹🌹
2706