2752
2734
عنوان

خانم های متاهل اگه برگردید به زمان خواستگاری و اشنایی......

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 21 پست
ممنون اینم خیلی عالیه، متاسفانه خیلی از حق هایی که می تونیم تو عقدنامه بگیریم رو نمی دونیم و بلد نیس ...

دقیقا همینطوره، بعد از ازدواج مهم نیست مهریه ات چندتا سکه است ولی گاها تو شرایطی گیر میکنی که مجبوری بخاطر اینکه بچه اتو داشته باشی کوتاه بیای یا اینکه تو هم زحمت میکشی تو خونه حتی اگر خانه دار باشی ولی مرد هرچی میخره به نام خودش میخره و تو فقط عمرتو هدر دادی تو زندگی و هیچی نداری

خلاصه که بنظرم داشتن این حقوق برای خانوما خیلی بهتر از داشتن سکه و طلا بعنوان مهریه ایه که شاید هیچوقت هم نگیره

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
اینجوری دمشومیزاشت روکولش میرف که😂😂😂😂😂

نه خب باید این حق ها رو وقتی که پایبندش کردی ازش بخوای همون جلسه اول مشخصه فراری میشه🤣

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سنتی دارم با اقایی اشنا میشم، یک سری سوالات کلی رو پرسیدم و باز هم داریم صحبت می کنیم، اما دوست د ...

خب چه چیزاییو نمیدونی چطور بپرسی؟

دقیقا همینطوره، بعد از ازدواج مهم نیست مهریه ات چندتا سکه است ولی گاها تو شرایطی گیر میکنی که مجبوری ...

متاسفانه یا خوشبختانه من خیلی روی مهریه این حرفا حساس نیستم، یعنی انقدر الان درگیر و کلافه ی اخلاق و رفتارم که اصلا نمی خوام بهش فکر کنم...
ولی از اون جایی که من هم شاغل هستم فکر می کنم حق سهیم شدن در اموال، چیز مهمی باشه...

2731
خب چه چیزاییو نمیدونی چطور بپرسی؟

بیش تر مسائل رفتاری رو

مثلا من همین عصبانیت که یکی از دوستان گفتند رو پرسیدم،
که موقع عصبانیت چی کار می کنه،
ولی نمی دونم من دوست دارم موقعیتی سوال بپرسم نه کلی
اما بلد نیستم چطوری

متاسفانه یا خوشبختانه من خیلی روی مهریه این حرفا حساس نیستم، یعنی انقدر الان درگیر و کلافه ی اخلاق و ...

درسته شما فعلا اول راهی ، منم برام مهم نبود ولی خب تو بطن زندگی که قرار بگیری متوجه میشی، البته من خداروشکر مشکلی هم با همسرم ندارم ولی گاها بهش فکر میکنم🤦🏻‍♀️