2737
2734
سلام دوستای گلم
دکتر برام آزمایش کواد مارکر نوشته بود هفته 12 بعد سونو ی NT رفتم انجام بدم آزمایشگاه گفت زوده این آزمایش رو هفته 16 باید انجام داد...
الان تو هفته 16 هستم امروز رفتم انجام بدم میگن دیر شده باید یه هفته زودتر میومدی...
خیلی ناراحت شدم و نگران... رفتم تا دکتر برام آزمایش تریپل مارکر رو نوشته... حالا مشکلی هست که کواد مارکر رو انجام ندادم؟؟؟
ریحانه جونم بهترین عیدی میلاد پیامبر برای ما بود و 29 دی ساعت 12.30 اومد بغلم... خدایا همه ی مهربونیهات رو شکر...
کواد که مال هفته بالاس

من کواد مارکر انجام دادم ولی تریپل انجام ندادم. هفته 20 بودم حدودا

ولی هفته 13 سونو ان تی انجام دادم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان باید کواد انجام بدی. 14 تا 22 هفته

تریپلو از دست دادی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2742
ممنون شیوا جون اومدی...
یعنی بعد سونوی NT اصلا آزمایش انجام ندادی؟
ریحانه جونم بهترین عیدی میلاد پیامبر برای ما بود و 29 دی ساعت 12.30 اومد بغلم... خدایا همه ی مهربونیهات رو شکر...
نه هفته 13 ان تی انجام دادم. اما تریپل انجام ندادم

هفته 20 باز سونو رفتم و کواد مارکر انجام دادم. تهرانی؟

نه تهران نیستم عزیزم
ممنون خانومی که اومدی... انشالله همیشه سلامت باشین
2740
منم تهران نیستم. ولی نمونه خونو برای آزمایشگاه نیلو فرستادن
جدی راحله جون؟
ممنون
اینقدر ناراحت شدم وقتی فهمیدم... آدم تو این دوران خودش کم دغدغه و استرس داره اینا هم بهش اضافه میکنن!!!
استرس نداشته باش

این آزمایشها توی این مملکت اصلا معتبر نیست

خیلیا رو دیدم که آزمایش رو دادن و مشکوک اعلام شدن

باز دوباره کلی هزینه و کلی استرس... آخرش فهمیدن نی نی سالم بوده

من تریپل رو ندادم، کواد رو هم نمیخوام بدم

اگه با همسرت فامیل نیستی و توی خانواده مشکل ژنتیکی وجود نداره، نی نی گلت رو بسپار به خدا

هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....