2737
2734

سلام من میکرو آدنوم هیپوفیز دارم واز علایمش ترشح شیر از سینه واختلال در قاعدگیه که الان دارم دوفاستون میخورم ودوره هام مرتب شده ولی از سی روز به بیست وپنج روز تغییر کرده خیلی دلم میخواد باردار بشم ولی پرولاکتینم دو هزاره وجواب ام آر آیم هم میکرو آدنوم ونشون داده لطفا کسی اگه تجربه ای داره بگه

توکل برخدا کن عزیزم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
توکلم که همیشه بر خدا هست ولی دله دیگه چی کار کنم خیلی دلم یه بچه میخواد

امضامو بخون،من ی ماه قبل از بارداری رفتم سونو گفت تخمک درحال آزادسازی نداری کلا،ماه بعدش شدم،خدا بخواد بدون مرد هم میشه بچه دار شد(حضرت مریم س)

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
خیلی ممنون خانومی

🙋

2738

توروخدا کمک کنین من باردارم بعداز شش سال ای وی اف کردم ادنوم هیپوفیز دارم کابرگولین میخورم دکتر میگه قطع کن شنیدم قطع کابرگولین باعث سقط میشه شما تو بارداریتون کابرگولین میخوردین یانه بچتون سالم بدنیا اومد خیلی نگراننننننننمممم تو روخدا جوابمو بدین 

توروخدا کمک کنین من باردارم بعداز شش سال ای وی اف کردم ادنوم هیپوفیز دارم کابرگولین میخورم دکتر میگه ...

سلام، خوبین؟ آدنوم هیپوفیزتون اندازش چقدره؟ منم دارم خیلی نگرانم

عزیزم شما باردار شدید ؟؟؟؟منم مشکل مشابه شما دارم .

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
میکروادنوم من 5میلی متره

عزیزم شما چکار کردید؟دارو رو قطع کردید؟فک کنم باید نوع دارو رو تغییر داد.

و خدایی که بشدت کافیست....خداجونم خودت گره ازمشکل همه بنده هات باز کن و دلشونو شاد کن. ای مهربان ترین مهربان ها.
توروخدا کمک کنین من باردارم بعداز شش سال ای وی اف کردم ادنوم هیپوفیز دارم کابرگولین میخورم دکتر میگه ...

سلام عزیزم شما زایمان کردین غده هیپوفیز تون تغییر کرد سایزش میشه توضیح بدین 

2706