2733
2734
عنوان

من پسرم رو از پوشک گرفتم اما...

1289 بازدید | 8 پست
دوماه دیگه پسرم سه ساله می شه حدود یازده ماهی هست که از پوشک گرفتمش فقط شبها پمپرزش می کنم و وقتی پی پی داره خیلی سعی کردم بهش یاد بدم که برای پی پی هم بره توالت اما موفق نمی شم،وقتی پمپرزش نمی کنم گریه می کنه مقاومت می کنه و خودشو نگه می داره حتی شده چندین ساعت ،دوماه دیگه می ره مهد کودک لطفا اگر این تجربه رو دارید راهنماییم کنه ممنون می شم
سعی کن ۱۰ دقیقه بعد از هر وعده غذایی ببریش دستشویی ( حتی اگه نیاز نداشت.) و اجازه بدی که بدون استرس و اونجا به مدت ۵ دقیقه روی لگن خودش بشینه و البته اسباب بازی و یا کتاب حمام هم اگه بشه با خودش ببره تا سرگرم بشه و بشینه. این کارو روزی ۲-۳ بار انجام بده. تا عادت کنه. این وضعیتی که گفتی ( نگه داشتن) ممکنه منجر به یبوست بشه.
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
سلام
من میدونم بچه ها حتی زمانی که از پوشک کرفته می شوند از پی پی کردن (حتی گاهی به خاطر یبوست یا حالت پی یپ ) می ترسند و خیلی ها جیش رو می گن ولی دوست دارن پی پی شونو توی پوشک بکنن بهتره آزادش بزاری چون تبعات روانی بدی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شبا پوشکش نکن حتی اگه جاشو خیس کنه کم کم یاد میگیره اشکال نداره بزار آزاد باشه 15 دقیقه یه بار ببرش دستشویی وبگو هر کاری داره بکنه یا وقتی خوابید بازش کن اینجوری دودل شده وفکر میکنه شبا باید پوشک بشه واگه عادت کنه خیلی بده من دختری رو میشناسم که 5.5سالشه ولی هنوز شبا پوشکش میکنن
برای پسرت توضیح بده وبا چیزایی که دوست داره تشویقش کن که بدون پوشک بخوابه
2731
پسر منم چند روز اول این جوری بود.
من بهش می گفتم پی پی اش می خواد بره پیش مامانش.بیا بریم دستشویی اونم میومد.بعد هم می گفتم اگه بره خونه شون یه جایزه می دم.(یه شکلات)
به همین راحتی
البته دکترش گفت برای این که عادت کنه و حرکات روده اش تنظیم بشه ،بعد غذا سرپاش بگیرم.هنوز برای این کار سر پاش میگیرم.اما دیگه خودش میگه هر وقت که لازمه.
سعی کن چند روزی غذای ملین زیاد بدی تا یبوست و سفتی باعث ترسش نشه.
امیدوارم خیلی زود موفق بشید
برای شبا هم من پسرمو می خوابید پوشک می کردم.بعد چند شب موقع پوشک کردن بیدار شد کلی گریه کرد که پوشک نشه.منم با کلی استرس باز گذاشتمش.نصف شب بلند شد گفت جیش دارم من بردمش دستشویی.به همین راحتیو
البته شباییی که پوشک بود اغلب تا صبح خشک بود.این یعنی دیگه آمادگیشو داره.

من همیشه فکر می کردم از پوشک گرفتن بچه ها سخت ترین کار برای مادره...............................اما خیلی راحت بود.
در صورتیکه بچه آماده باشه
دینا جان از مهد رفتنش هم نترس ،مهد خوب خودش توی این کار کمکه
من پسرمو وقتی 2.4 سالش بود ،در حالیکه مهد می رفت از پوشک گرفتم.تاره قبلش از دستشویی میترسید اصلا حاضر نبود بره، اما وقتی مهد رفت هر وقت میرسیدیم خونه میدوید تو wc.
سلام

مثل اینکه خیلی از بچه ها با پی پی کردن توی دستشویی مشکل دارن!

منم دخترم 2سال و 4 ماهشه و خیلی وقته دیگه پوشکش نمی کنم

برا جیشش هیچ مشکلی نداره و راحت میره دستشویی

اما موقعی که پی پی داره خودش میگه و اصرار داره پوشکش کنم!!!

یه مدت سعی کردم با قول جایزه مثل پاستیل و شکلات و... یادش بدم توی دستشویی پی پی کنه اما جواب نداد

فعلا بی خیالش شدم ببینم خودش کی اعلام آمادگی میکنه!

اما بازم اگه کسی تجربه ای داره بگه ما هم به کار ببریم.

ممنون
صبر اوج احترام به حکمت خداست.
پسر من نوشیدنی خیلی می خوره بعضی از شبها با اینکه پمپرزش می کنم می یاد سراغم که لباسهاشو عوض کنم انقدر جیش کرده تو پمپرزش که نم پس داده به تختش و لباسهاش ، پسرمن هم مثل دختر کیانا جان هست در طول روز هیچ مشکلی باهاش ندارم هر وقت می خواد خودش می ره توالت فقط اگر من پمپرزش نکنم تحت هیچ شرایطی حاضر نیست پی پی کنه هر کاری هر جایزه ای که فکر کنید براش در نظر گرفتم تا راضی بشه برو تو توالت کارشو بکنه
اخه ببخشیددددددددددددددددد بزرگ شده و اتاقش بو می گیره.....