2733
2734
سلام به دوستان خوبم.
من پسرم 9 ماهشه ولی متاسفانه هنوز من خواب کامل شب و به خودم ندیدم و تا صبح راه می رم . یا غر غر می کنه یا شیر می خواد دو ساعت به دو ساعت. روز ها هم انقدر جیغ می کشه که دیوونم می کنه.
متاسفانه این بی خوابی ها داره اثرات سوء خودش و نشون می ده. حافظه ام کامل مختل شده بعضی مواقع اصلاً چرت و پرت می گم یا مثلاً اسم یک نفر که باهاش صمیمی هستم یادم می ره . همش احساس خستگی و کثالت دارم و خلاصه زندگی ندارم.
یه نفر بهم گفت ببریش دکتر بهش یه شربتی می ده که خواب شبش تنظیم می شه. ولی راستش و بخواین من انقدر احساس خستگی و ناتوانی دارم که خودم هم هنوز بعد از زایمانم دکتر نرفتم.
می خواستم ببینم کسی اسم اون شربت رو می دونه که تهیه کنم و بهش بدم.
واقعاً ازتون ممنون می شم که کمکم کنید.
بهارک جون سلام . کاملاً درکت می کنم من خودم تا 11 ماهگی نینی این مشکلو داشتم و کل زندگیم مختل شده بود (علاوه بر این که من کارمند هم هستم !!!!!) به هر کس هم می گفتم توصیه می کردند که صبوری کنم و .... خلاصه یک روز توی ماه 11 نینی رفتم دکتر نینیم و یکهو زدم زیر گریه و گفتم دیگه نمی تونم تحمل کنم و .... دکتر نین ام که دید اوضاعم خیییییلی خرابه برای نینی سونوگرافی داد و معلوم شد نینی اسید معده اش بالاست و شبها تا می آد بخوابه اسید معده اش می اد توی گلوش و می سوزوندش . ...طفلکم چقدر این چند وقت اذیت شده بود . بهش کلی داروی معده داد . باورت می شه الان 2 ماهه راحت شبها تا صبح می خوابم . حتی تصور این روزها را هم نداشتم . عزیز دلم حتماً حتماً ببرش دکتر تا تشخیص درست بده و مطمئن باش خود نینی هم علاوه بر تو داره اذیت میشه . در ضمن برای نینی ها هیچ وقت از کسی نپرس که دارو چی بدم وچی کنم چون هر بچه ای مشکل خودشو داره و اگه کسی بخواد بهت توصیه دارویی کنه فقط دکتر نینیه و بس !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام دوستان گلم.
ممنون ازتون. باشه چشم حتماً می برمش دکتر.
آخه مشکلی که هست دکتر خود پسرم اصلاً به این موضوع اهمیت نمی ده و می گه طبیعیه ولی از نظر من این موضوع غیر طبیعیه.
باید دنبال یک دکتر دیگه باشم ولی پیدا کردن یه دکتر خوب دیگه که به این مسئله اهمیت بده برام خیلی سخته.
سلام عزیزم من هم مشکل شما رو داشتم و نی نیم انمی خوابید تا صبح 3 بار بیدار میشد دیگه کلافه شده بودم ولی بردمش دکتر یه شربت هیدروکسی زین داد که گفت هیچ عوارضی نداره گفت دو هفته ساعت 8 شب بهش بده و هیجان هم از ساعت 8 شب به بعد کم کن، نور اتاق رو هم کم کن شب راحت می خوابه، بعد از دو هفته خوابش تنظیم شد خدا رو شکر، خیلی عالی بود
مامان باران عزیز - میشه لطف کنید بگید تخصص دکتر مومن زاده چیه؟آدرسشون کجاست؟حدوداً
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**