2733
2739

سلام این جواب بعد عملمه دیروز هیستروسکپی کردم نمیدونم چیکار کردن دکترمم تلفنش اِشغال بود استرس دارم یخورده  کی میتونه بگه چی نوشته 

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این عملی که میگین عمل تخلیه ی تخمدان و رحم؟ 🤔 

نمیدونم نگاه میکنن مینم تو‌رحم چی هست ک مانع بارداری میشه 

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
2742
واسه چی رفتی هیستروسکپی ،مشکلت چی بود ،چقد هزینش شد ،کدوم شهری ،ممنون میشم اگه جواب بدی 

برا اینکه ایو ای کردم‌نگرفت دکتر گفت تنگی ایو اس داری ک خودمم نمیدونم‌چیه اهواز هزینش دو‌چهارصد