2752
2734

خارجی ها واقعا بهترن و کلی کار میکنن مث سامسونگ و ال جی ولی خییلی گرون شده قیمت ماشینچند سال قبل شده

واقعا چه زندگی شد!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
خارجی ها واقعا بهترن و کلی کار میکنن مث سامسونگ و ال جی ولی خییلی گرون شده قیمت ماشینچند سال قبل شده ...

خوب آخه الان توی بازارهای گناوه و بانه اکثرا تقلبی هستن با مارکهای خارجی میزنن و چند برابر میندازن به ملت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچکس هیچ اطلاعی نداره.یا خودش توی خونه نداره که از کیفتش راضی باشه؟بخصوص ماشین لباسشویی و یخچال؟!!! ...

ایرانی بگیر نگیر داره یکیش خوبه یکیش بد

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

یخچال دوو درام ک راضیم

ظرفشویی و لباسشویی پاکشوما و زیر مجموعه هاش ک میشه  کورال ، زیرو وات ،  مدیا ک منم لباسشوییم مدیا و ظرفشویی کورال دارم راضیم 

برقی کوچیکا هم پارس خزر خوبه

سلام وقتتون بخیر

به نظر من الجی 

در صمن کولر اصل الان الجی و اجنرال و بوش و سامسونگ نیست همش تقلبیه 

اگر قصد خرید داشتین یا راهنمایی بیشتر پیج من رو در اینستاگرام دنبال کنید و خدمتتون عرض میکنم که چطور کالای تقلبی رو تسخیص بدین

Ganaveh_lavazem