2737
2739
عنوان

کمک کمک کمک

278 بازدید | 6 پست
سلام. موقعیت کاری خیلی خوبی تو کیش برای همسرم جور شده اما برای رفتن دو دلیم. شرایط زندگی تو کیش چجوریه؟ ما الان ساکن قم هستیم . خانواده من تهران زتدگی می کنن. یه جورایی با مسئله دوری از خانواده آشنا هستم. دخترم سه سالشه . تو کیش مهد خوب برای بچه هست؟ خودم هم معلم هستم. وضعیت کار برای خودم تو کیش چجوریه؟ اگر کسی چیزی می دونه ممنون می شم که راهنماییم کنه.
عزیزم برو به این کلوب بچه ها راهنماییت میکنن: http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=5963
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
برای رفتن به کیش این چند نکته رو درنظر داشته باش: 1- خرج و مخارج و اجاره خونه و هزینه زندگی خیلی بالاست 2- 9 ماه از سال آب و هوای گرم و شرجی داره و باید کولر روشن باشه 3- چون یه جزیره هست خیلیا بعد از یه مدت زندگی در اونجا افسردگی میگیرن 4- راه ارتباطیتون با شهر خودتون و کلا هر شهری فقط هواپیماس 5 باز هم به علت جزیره بودن امکانات پزشکی و درمانی و فرهنگی محدودی داره
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهاجرت سخته ولی عادت می کنین به دوری من هم الان از خانوادم دورم و در مهاجرتم ولی اصلا سخت نیست و تازه خیلی هم خوبه...تازه کلی هم تفریح هست تو کیش برای دخترت که فکر کنم دیگه نخواد برگرده بچه ها هر جا بهشون خوش بگذره اونجا را بیشتر دوست دارن
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
2728
اگه خونه بهتون بدن خوبه وگرنه رهن و اجاره بالاست خرج و مخارج نه خیلی من اونجا بودم در مجموع خوب بوده دوستای خوبی اونجا داریم همه چیز بستگی به خودتون داره واسه کار شما هم باید انتقالی بگیرین مهد هم هست ولی پرستار بچه گرون بود ساحل تمیز و بازارا هم خنک من عشق اونجام بیشتر به خاطر آرامشش
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers