2726
عنوان

بهترین کرم ضد سوختگی برای پای نی نی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120112 بازدید | 45 پست
سلام
بستگی داره علت سوختن وقرمز شدن چی باشه ؟

یک موقع مال قارچی شدنه (بچه چیز کثیف خورده والان همه روده وعده اش مثل پاشه) که این داروها اثر نداره وباید ببری دکتر ، کلوترمازول + تریامسینولون موضعی که باید به پاش بزنی وویک دارویی میده بخورهکه درونی هم خوب شه

بعضی موقعها هم که دیر عوض کردنه و.... پماد آد و... خوبه

برای دندون در آوردن هم که واییییییییییی چی میشه قرمز وسوزنده که تریامسینولون موضعی واقعا معجزه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر بار که بچم جیش یا پی پی میکنه میشورمش و بعد از اینکه خشکش کردم پماد ویتامین آ+د یا وازلین میزنم. حتی یه بار هم سوختگی نداشته.
پماد ویتامین آ+د رو دکتر بهم معرفی کرده.قیمتش هم مقرون بصرفه هست.
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
2728
اگه سودو کرم خواستین ما با قیمت باور نکردنی می فروشیم
تا 2017 هم تاریخ داره
http://www.ninipooshak.ir/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%83%D8%B1%D9%85-Sudocrem-PR71988.aspx#more
فروش پوشک بچه و پوشک بزرگسالان http://ninipooshak.ir
برای من هیچی بهتر از روغن شتر مرغ نبوده خیلی عالیه
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
سلام مامانا نی نی من داره دندون در میاره نمیدونم بخاطر این هستش یا نه از 3 روز پیش تا حالا پاهاش یه دفعه ای قرمز شد و دوته داره هر روزم بیشتر میشه کالاندولا آ+د زینک اکساید شستن مرتب عوض کردن دایم دیگه کلافه شدم تموم نمیشه ببیشتر میشه که کمتر نمیشه چقدر طول میکشه عزیز هاکممممممممممممممممممممممک
دوستان سلام
وقتی که سوختگی پای بچه شدید میشه فقط باید بازش بزارید وگرنه خوب نمیشه. منم این مشکلوداشتم ولی برای سوختگی های سطحی کالاندولا خوبه اگه یه کم بیشتر شد میتونید از ان ان و هیدروکورتیزول استفاده کنید ولی زیاد نزنید چون کورتون داره و به مرور جذب پوست میشه ولی اگه دفعات کمتر استفاده کنید زودتر خوب میشه.
موفق باشید.
دل اشفته بودن دلیل کمى نیست اگربى قرارى بدان یاریارى
کرم محافظ پای بچه ناتل خییییییلی عالیه قیمتش هم مناسبه
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
پسر منم خیلی پاش سوخته و خونیه . خوب نمیشه همش گریه میکنه 2 سالشه . البته 10 روز اسهال استفراغ بود الانم که بند اومده ولی پاش هر روز بدتر میشه خیلی خشک شده و ملتهبه و قرمز
خودم بغل میگیرمت پر میشم از عطر تنت کاشکی تو هم بفهمی که میمیرم از نبودنت
2706