2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنید

523 بازدید | 25 پست
سلام
من یه پسر بچه دو نیم ساله دارم که باهاش خیلی مشکل دارم ....راستش من تا به دنیا امدن پسرم هیچ بچه کوچیکی رو دور بر خودم ندیده بودم والان نمی دونم که ایا بقیه بچه ها هم همین رفتار های پسر منو دارن یا نه ؟ پس اگه تجربه ای دارید خواهش می کنم دریغ نکنید ...پسر من با وجود اینکه می دونه کاراش اشتباه ولی برای اینکه با من لجبازی کنه اون کار ها رو انجام می ده از صبح که چشم باز می کنیم تا شب که با یکی دوساعت تحمل گریه موفق به خواب می شیم فقط باید بگم نکن ...بطور مثال میدونه که دست بردن تو ظرف غذای دیگران بده ولی این کار رو برای لجبازی می کنه یا اگه جای مهمون باشیم می دوه تو سفره یا پاشو میزنه به بشقاب ...تلویزیون که دیگه از دستش در امان نیست ....همه چیزو می خواد بشکنه یا خراب کنه .....از دو سالگی از پوشک گرفتمش ...ولی هنوز که هنوزه برای بردن به دستشویی باهاش مشکل دارم ...انقدر ادرارشو نگه میداره تا دیگه نتونه تحمل کنه ...از خواب که متنفره ...دائم در حال فریاد کشیدنه ......ببخشید طولانی شد ....لطفا راهنماییم کنید تا بقیه کار هاشم بنویسم
اینم بگم که پسرم در هر دو خانواده نوه اول هست تا قبل از اینکه این همه شیطونی و اذیت کنه خیلی مورد توجه و مهر بود ولی الان فکر می کنم اطرافیان هم از دست کار هاش خسته شدن و توجه شون بهش مثل قبل نیسن
دوست عزیز منم پسرم همینجورى بود تا یه چیز دیگه هم که داشت خیلی حرف میزد دقیقا مثل یه ضبط ولی توسن ٤ سالگی خوب شد. من شروع کردم براش کتاب میخوندم همش از سر و کولم میرفت بالا ولی بعدش خوب شد . نگران نباش خوب میشه
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کتاب خوندن از خیلی وقته براش شروع کردم از 6 ماهگی به خیالم که علاقه مند بشه ولی این بچه به غیر از شیطونی به هیچی علاقه ندار نه فیلم نه کارتون نه اسباب بازی هیچی......به معنای واقعی
اختیار داری عزیزم .نگران نباش اغلب پسرا شیطونن. فقط هر وقت میبینی شیطنتش بیش از حده .بهش یه گواش و دفتر نقاشی بده البته زیر پاش یه پارچه بذار که همه جا رو رنگی نکنه ،به مرور زمان خیلی آروم میشه.این کار رو یه مشاور بهم گفت و من برای پسرم انجام میدیدم و الان که ٨ سالشه اصلا از این مشکلات باهاش ندارم
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
2738
به مرور عادت میکنه .هم به کتاب و هم به کارتون . ببرش سی دی ها رو نگاه کنه و خودش انتخاب کنه و براش بخر .پسر منم دقیقا همینجورى بود. بعدا هم که بره مهد و مدرسه خیلی تغییر میکنه
مرسی lovely جان ولی چون بچه دیگه ای نیست همه ازش انتظار دارن مثل یه ادم بزرگ رفتار کنه من منکر نمی شم که خیلی شیطونه و اذیت می کنه ولی نگاه ها و حرف های اطرافیان خیلی خیلی اذیتم می کنه ...واینکه اصلا رابطه خوبی با من نداره یعنی اگه تو جمعی باشیم اصلا توجهی به من نداره و با دیگران سر خودشو گرم می کنه