2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم میخواد نباشه بمیره تامن ازش حجالت نکشم احمق لیاقت نداره حقشا تو بیرون بگیره تو خونه مرده از خودم حالم بهم میخوره چنین شوهری دارم خانواده داشتم تحصیلاتت داشتم پوله داشتم کارم میکنم اون همه خواستگار این نحسا انتخاب کردم
مرنج ومرنجان
مثلا منو دخترمو خیلی دوست داره ولی حرص منو زیاد در میاره همش باید بگم بکن و نکن
فکر کن امروز اومده جورابشو گذاشته رو اپن انقدر جیغ زدم که نگو بعدش میگه مگه چی شده اینجوری میکنی حالا مگه چی شده دلم میخواست اون لحظه خفش کنم
1یک سال ونیم بهم دروغ گفت که بماند.کلا از اول زندگی با دروغ آمد جلو با همه چیش کنار آمدم بخشیدمش کلی پول داشتم همه پس انداز خودم بوده یا کادو های سر عقد و عروسی همرو ازم گرفته.هیچی نگفتم چندر قاض پس انداز داشتم ازم قرض گرفت برا کاری خرج کرد الان بهش میگم حواست باشه من اینقدر ازت طلب دارم زد زیرش که من بهت دادم تو داری دروغ میگی منم دلم شکست میگم من اینهمه پول دستت دارم نذار برا 100تومن التماست کنم برا خودم ناراحتم که همه کار براش میکنم اما اون .......
منم همش به خودم میگم خودم دیگه تموم شد زندگیم

اما فردا پس فردا بچه ام نمگه این چه پدریه من دارم

به حر حال درسته ما نمیتونیم پدر و مادر خودمون روو انتخاب کنیم اما میتونیم یه پدر خوب به فرزندانمون بدیم

که منه بی لیاقته احمق این کارو در حق پسرم نکردم
چقدر خوبه آدم به خودش بگه اگه برگردم به عقب بازم با همین آدم ازدواج میکنم
و جوابش باشه بلللللللللللللللللللللللله
چقدر خوبه
چقدر اونجوری آدم خوشبخته

من اکثر شبا که میخوابم موقع خواب این سوال رو از خودم میپرسم و اکثرا جوابش اینه:
عمرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا مگه مغز خر خوردم
آرزو جون من بعضی شبا واقعا فکر میکنم که اگه با بالشت خفش کنم چی میشه؟

امشب شب کاره یه ذره آرامش داریم ولی تلفنی کرمشو میریزه گیر داده از بابات پول بگیر من ماشینمو عوض کنم من نمیدونم خونوادم داماد گرفتن یا جیب اضاف کردن که هی پول بریزن توش
2706