2733
2734
عنوان

سونو آنومالی 18 هفته و ....

13830 بازدید | 12 پست
سلام دوستان .. من 1شنبه اوله 18 هفته بودم دکتر برام سونو آنومالی نوشته بود رفتم انجام دادم که دکتر گفت سن جنین 17 هفته و 5 روزه.. بهش گفتم طبق غربالگریه قبلی الان 18 هفته باید باشم گفت ممکنه اون اشتباه شده باشه برگه ای که بهم داد رو هم زیرش نوشته اسکن آنومالی هفته 18 تا 20 توصیه میشه..
یعنی به خاطر دو سه روز من دوباره هفته دیگه باید برم آنومالی؟؟
آخه کله سونو رو انجام داد و همه چی رو چک کرد و گزارششو داده.. چند روز دیگه میبرم ببینم دکترم چی میگه ولی استرسشو دارم خوب نیست سونویه زیاد برا بچه هزینشم که دیگه بماند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم تاریخ سونوگزافی بر اساس وزن جتینه. شما دیگه احتیاج نیست بری. من18هفته رفتم سونو برام زده بود 19هفته ام

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

2742
منم سونوی اولم 4 روز عقب تر از پری بود ولی انومالی گفت با پری همزمانه دکترم گفت تا یک هفته جلو و عقب طبعیه چون اندازهها بر اساس میلیمتره خطا پیش میاد
خدایا شکرت مامان شدم ایشالا همه دوستامم مامان بشن الهی امین
نه عزیزم لازم نیست دیگه بری خوب تو همون ۱۸ هفته بودی رفتی دیگه.من که رفتم ۱۹ هفته و ۴ روز بودم زیر برگه نوشته بود بهترین زمان ۲۰ تا ۲۲ هفته ست.دکترم انقد مهربون بود آقا بودن.همه چیو خوب نگاه کرد و خداروشکر مشکلی نبود.نگران نباش
خدایا فقطططططططط به امید تووووووووووووووووووووووووووووووو
2740
لازم نیست دوباره بری... راستی 2تا مرکز مختلف رفتی؟ چون دکتر من بهم گفت هم آزمایش هم سونو همون جایی برو که دفعه اول برای غربالگری اول رفته بودی...
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است