2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان خانوم این پرده های خفن و پر از زرق و برق که میبینی بعضی ها دوست دارن الکی وسوسه ات نکنه. اونها به درد خونه های خیلی بزرگ میخوره. سالن های بالای 50 متر اتاق های 20 متری. در ضمن پنجره حتما باید بزرگ و نورگیر خونه زیاد باشه. کلا پرده باید نور رو کنترل کنه. نه اینکه فضا رو سنگین و تاریک کنه. به درد آپارتمان هم نمیخوره که از همه جا دید داره و باید یه آستری هم زیر حریرش زد.
خلاصه اگر پولدار هم شدی از این پرده ها نزن. همون هایی که داری خوبه.

برای کف خونه هم موکت از سرامیک بهتره. اگر خواستی موکت ها رو برداری به جاش پارکت کن . لمینت پلاستیکی نزنی ها. پارکت باشه. منظورم اینه که جنسش چوب باشه.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
آزاده جون چرا فکر میکنی مدرن به درد جوونا میخوره؟؟ خب مبل سنتی هم به درد خونه بزرگ میخوره.

منظورت از مدرن مدل L هستش یا کلا سبک غیر کلاسیک رو میگی؟ یه عکس از مدل مبلی رو که میپسندی بذار تا سلیقه ات معلوم بشه.

میز ناهارخوری رو 6 نفره بگیرید. از این مدل ها باشه که صندلی ها کاملا زیر میز برن و زیر میز هم یه کشویی چیزی داشته باشه. چون تو خونه کوچیک این فضاها خیلی واجبن.

من یه ناهارخوری چرم سفید خیلی شیک داشتم. ولی چون این مشخصات رو نداشت نمیتونم تو خونه جدیدم ازش استفاده کنم.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
ممنون مامان نقطه ی عزیز .ببخش دیر اومدم.
کف پذیرایی و آشپزخونه همون طرح پارکته . کابینت پس چه رنگی بزنم اگه قهوه ای خوب نیست ؟
مبل ندارم باید بخرم .
پرده ی سبز پس تایید شد .مبل هم سبز باشه ؟
جزیره یه کوچیکشو بزنم ؟
فعلن نمیتونم عکس بزارم چون دارن توش کار میکنن .ایشالا خرداد آماده میشه
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
مامان آیلین جون ممنونم که نظرتو گفتی.
اپن نمیزنم یا یه جزیره ی کوچیک یا کلن هیچی !
من تو فکرم بود که کابینتا قهوه ای باشن .کف هم که سرامیک طرح چوبه . مبلارو سفید بگیرم .پرده سبز و سفید
کلن خونه ی شلوغ دوست ندارم
خوب میشه؟
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر

بچه ها من یه ایده دارم. بیاید یه تاپیک جدید باز کنیم به همین اسم اخه این تاپیک خیلی صفحاتش زیاد شده و کنده
بعد تو اون تاپیک فقط عکس بزاریم و واسه نظرات یه تاپیک دیگه بزنیم
چطوره؟مثله سایت نو عروس
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
مامان امیر. یا توجه به بقیه وسایل میتونی رنگ انتخاب کنی. اگر فقط به مبل فکر کنیم مهمه که کرم بیشتر داری یا قهوه ای. مدل مبل هم مهمه. اگر کرم بیشتر داری سفید خوب میشه. اگر قهوه ای بیشتر داری باید کوسنت هم رنگ بخش کرم مبل ها باشه. میتونی نصف کوسن ها رو هم رنگ کرم ها بگیری . نصفشون رو تیره تر ولی به تیرگی بخش قهوه ای نشه.

اگر مبلهات از هم جدا هستن یعنی L نیستن و ترکیب رنگشون فرق نداره که همین کوسن هایی رو که گفتم به نظرم خوب میشه.
اگر رنگ هاش متفاوتن مثلا کاناپه کلا قهوه ای و مبل های تک کلا کرم میشه یه کار جالب کرد. برای مبل قهوه ای کوسن قرمز چرک بگیر (براق و روشن نباشه ها) و بخش کرم کوسن سفید. مثل این عکس:
8pic.ir     آپلود رایگان عکس و فایل
2706