2737
2739
گل نرگس جان من اصراری ندارم برای داشتن کوسن!...اگر اصراری بود که میخریدمو اینجا مطرح نمیکردم!

فقط میخواستم نظر دوستان رو بپرسم ....ببینم با کوسن شیک تره یا بدون اون... همین

ممنون از همه اونایی که نظر دادن.....فکر کنم ایده ی کوسن رو از سرم بیرون کنم
سلام دوستان عزیز سال نوتونمبارک شاد و سلامت باشید توخونههایقشنگ وگرمتون ....

دلم برای اینجا ومحفل دوستانه ش تنگ شده بود ....همتون شاد و تندرست باشید الهی...
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نگین جون .. من اشپزخونه ام کرکره ریزه .. برای در خوب نیست .. چون قراره از اون در رفت و امد کنی که هر بار باید بالا پایین کنی و در ضمن با کوچکترین ضربه کج میشن و خیلی مراقبت می خوان تو بالا پایین رفتن ...
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
طلا جون ... گیاهان زیادی هستن که نور مستفیم نمی خوان .. بیشتر اونهایی که گل دارن نور مستقیم می خوان .. اما اگر یه نور ملایم داری می تونی پتوس یا برگ بیدی با انواع کاکتوس یا گیاهایی مثل فیلو دندرون یا دیفن باخیا استفاده کنی ... یا بری گلفروشی و اگر گلی رو دوست داشتی شزایطش رو سوال کنی ببینی برای خونه ات خوبه یا نه

فقط اینکه اگر بچه کوچیک داری دیفن باخیا گیاه خطرناکیه . و اگر برگش رو بکنی و شیره اش بلعیده بشه خطرناکه ...

نادین جان ببخشید فکر کردم اصرار داری کوسن بخری خانومی
آره عزیزم منم فکر کنم بهتره از خیر کوسن بگذری. همینطوری هم مبلهات خیلی شیک و خوشگله
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
2706